فکر میکنید ارزش مسی چقدر است؟
کد خبر: ۲۰۸۹
تاریخ انتشار: 2015 June 11    -    ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
در این رده بندی که لیونل مسی با ارزش تقریبی 250‏‎ ‎ﺗﺎ 280 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ در صدر قرار دارد. این بازیکن 27 ساله هم اکنون در بارسلونا بازی می کند. در رده دوم ادن هازارد ستاره بلژیکی و جوان چلسی قرار دارد. این بازیکن 24 ساله بین 135 تا 148 میلیون دلار قیمت دارد.

بر اساس یک رده بندی پژوهشی ، لیونل مسی مهاجم تیم ملی فوتبال آرژانتین و بارسلونای اسپانیا در صدر باارزش ترین بازیکنان دنیای فوتبال قرار دارد.

در این رده بندی که لیونل مسی با ارزش تقریبی ۲۵۰‏‎ ‎ﺗﺎ ۲۸۰ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ در صدر قرار دارد. این بازیکن ۲۷ ساله هم اکنون در بارسلونا بازی می کند. در رده دوم ادن هازارد ستاره بلژیکی و جوان چلسی قرار دارد. این بازیکن ۲۴ ساله بین ۱۳۵ تا ۱۴۸ میلیون دلار قیمت دارد.

رده سوم هم در اختیار کریستیانو رونالدوست، ستاره پرتغالی رئال مادرید با قیمت تقریبی ۱۱۳ تا ۱۲۴ میلیون دلار. نیمار با قیمت تقریبی ۸۹ تا ۹۸ میلیون دلار و سرخیو آگوئرو با قیمت با قیمت تقریبی ۷۸ تا ۸۶ میلیون دلار چهارم و پنجم هستند.

رحیم استرلینگ، پل پوگبا، دیه گو کاستا، آلکسیس سانچز و خامس رودریگوئز در رده های ششم تا دهم جای گرفته اند. لوئیس سوارز، آنتونیو گریژمان، سس فابرگاس، ایسکو آلارکون، هری کین، گرث بیل ، فیلیپ کوتینیو، تیبوت کورتوآ، اسکار دوس سانتوس و در نهایت کریم بنزما نیز بازیکنانی هستند که در رده های یازدهم تا بیستم با ارزش ترین بازیکنان دنیای فوتبال جای گرفته اند.

همچنین بر اساس همین گزارش باشگاه های بارسلونا، چلسی و رئال مادرید نیز به ترتیب با ارزش ترین بازیکنان دنیای فوتبال را در اختیار دارند.

جام جم آنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر