مخوف ترین پرونده جنایی دنیا
bato-adv
کد خبر: ۲۰۸۴
تاریخ انتشار: 2015 June 11    -    ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۲
به گزارش پلیس لندن منزل مسکونی قاتل زنجیره‌ای که قربانیان خود را پس از رابطه جنسی سلاخی می‌کرد و با آنها غذا می پخت به اعدام محکوم شد.
 "دنیس نیلسون" در سال 1983 به اتهام قتلهای وحشیانه زنجیره‌ای  و تعرض جنسی دستگیر و محاکمه شد.
 
وی قربانیان خود را که همه از مردان و نوجوانان پسر بودند از میان افراد بی خانمان در لندن در سال های 1970 تا 1983 انتخاب می‌کرد و پس از رابطه غیر اخلاقی با آنها نیز در مواردی اسیرانش  را به افرادی که تمایل به برقراری رابطه با هم جنس خود  داشتند، اجاره می‌داد.
 
"دنیس"پس از رسیدن به اهداف غیر اخلاقی اش ، قربانیان  را  کشته و قطعه قطعه می‌کرد و بعد از پختن، وعده‌های غذایی خود و اسیرانش را تامین می‌کرد.
 
این خانه وحشت که در "ماسول هیل" در شمال لندن قرار داشت به دلیل بررسی‌های پلیس از همان زمان(1983) خارج از لیست فروش و یا اجاره دادن به متقاضیان بی خبر از همه جا شده بود.
 
پلیس در آن زمان با تاکید بر حفظ اثاثیه و لوازم این خانه وحشت که شامل تخت و میز و ابزارهایی بود که قربانیان بر روی آن سلاخی می‌شدند از هر گونه تغییری در آن جلوگیری به عمل آورد.
 
"دنیس نیلسون" متهم به دست کم 15فقره قتل عمد طی یک دوره شش ساله است پلیس در آن زمان دنیس را در حالی دستگیر کرده بود که در حال پختن سرهای قربانیان خود در داخل یک ظرف بزرگ در آشپزخانه بود.
 
براساس آخرین اطلاعاتی که پس از تحقیقات پلیس در پرونده ثبت شده است این جنایت هولناک زمانی فاش شد که صاحبان خانه‌هایی که چند کیلومتری از این خانه وحشت قرار داشتند از انسداد لوله‌های خروجی فاضلاب شکایت کرده بودند و هر بار این شکایت‌ها بیشتر و بیشتر می‌شد.
 
ماموران آب پس از بریدن لوله جهت رفع نقض انسداد فاضلابی، با دیدن استخوان‌های نیمه شکسته دست و پا و صورت که منجر به بسته شدن مسیر خروجی فاضلاب در این کانال‌ها شده بود،‌ وحشت زده شدند.
 
حضور پلیس با قرنطینه کردن این منطقه برای تحقیقات وسیع در آن زمان آغاز و منجر به رسیدن آنان به خانه وحشت در "ماسول هیل" لندن شد. بنا بر گزارش پلیس، "دنیس نیلسون" بقای اجساد را به منظور نابود کردن در دستشویی خود می‌ریخت.
 
نیلسون در یک محاکمه جنجالی به کشتار بی رحمانه دست کم 15تن متهم و به اعدام محکوم شد. همچنین خانه وحشت چندی پیش از سوی پلیس با کمترین قیمت به فروش رسید و مخوف ترین پرونده جنایی دنیا بسته شد.

شرق
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر