عجیب‌ترین کفش و لباس گلدن گلوب ۲۰۲۱
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۵۳۳۴
تاریخ انتشار: 2021 March 01    -    ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
bato-adv
bato-adv
سینتیا اریوو، بازیگر و خواننده جوان انگلیسی یکی از عجیب‌ترین لباس‌های شب اهدای جوایز هفتاد و هشتمین دوره مراسم گلدن گلوب را پوشیده بود.
هر چند ستاره‌های سینما می‌کوشند در مراسم معتبر مانند گلدن گلوب و اسکار و بفتا با تازه‌ترین مدهای روز دنیا جلوی دوربین‌های عکاسی و تلویزیونی و روی فرش قرمز حاضر شوند اما گاهی چنان در به‌روز بودن زیاده‌روی می‌کنند که از آن سوی بام می‌افتند. این موردی که بامداد امروز دوشنبه در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب برای ستاره سیاهپوست انگلیسی رخ داد.
 
اریوو که در ۳۴ سالگی برنده جوایز امی، گرمی و تونی شده و نامزد دریافت دو جایزه اسکار هم بوده، برای اعلام نام برگزیدگان جوایز گلدن گلوب به لس‌آنجلس آمده و لباسی پوشیده بود که در آخرین هفته مد پاریس تن مدل‌ها دیده شده بود. جدا از شکل بامزه و رنگ نئونی این لباس بلند، آنچه بیش از همه جلب توجه کرد کفش‌های آسمانخراشی اریوو بود که شاید حدود ۲۰ سانتیمتر قد او را بلندتر نشان می‌داد.
 
بسیاری از نامزدها و برندگان جوایز گلدن گلوب امسال از سالن پذیرایی خانه‌های خود در گوشه و کنار دنیا در مراسم حضور داشتند و بینندگان تلویزیونی هم توانستند دست‌کم بخش‌هایی از سبک زندگی این ستاره‌ها و دکوراسیون خانه آنها را در تصاویر زنده ببینند؛‌ یکی مثل کلویی ژائو لباس خانگی ساده تن داشت و یکی هم مانند رزمند پایک ترجیح داده بود یک لباس سرخ مهمانی بپوشد.
 
ایمی پولر و تینا فی که اینجا هر دو با لباس تیره دیده می‌شوند، از نیویورک و لس‌آنجلس اجرای مراسم گلدن گلوب امسال را بر عهده داشتند.

عجیب‌ترین کفش و لباس گلدن گلوب ۲۰۲۱

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر