مأمور تقلبی امامزاده حسن دستگیر شد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۵۲۹۳
تاریخ انتشار: 2021 March 01    -    ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
bato-adv
bato-adv
 فردی که تحت عنوان مأمور پلیس اقدام به اخاذی از تعدادی شهروند کرده بود، در تحقیقات تیم عملیات 149 دستگیر شد.

 فردی که تحت عنوان مأمور پلیس اقدام به اخاذی از تعدادی شهروند کرده بود، در تحقیقات تیم عملیات 149 دستگیر شد.

برپایه این گزارش، اوایل ماه جاری، صاحبان یکی از اصناف فعال در بازار امام زاده حسن با مراجعه به پلیس اعلام کردند، شخص ناشناسی که خود را مامور معرفی می کند از آنان اخاذی کرده است، در همین راستا بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار تیمی تیم عملیات کلانتری 149 قرار گرفت و مشخص شد که فرد مورد نظر دارای آدرس و مکان مشخصی نیست.

در ادامه روند تحقیقات پلیس، 10 نفر دیگر از شهروندانی که به این شکل از آنان کلاهبرداری شده بود، شناسایی شدند و سرانجام سرنخ هایی از فعالیت های فضای مجازی متهم بدست آمد و طی یک عملیات پلیسی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت: متهم در مواجهه حضوری با شاکیان پرونده و ارائه اسناد و مدارک، به یک میلیارد ریال کلاهبرداری از 10شهروند تحت عنوان مأمور پلیس اعتراف و بیان کرد که با استفاده از پوشش پلیس و با مراجعه به واحدهای صنفی مختلف و جلب اعتماد آنان وگرفتن کارت بانکی شان اقدام به کلاهبرداری و واریز وجه نقد به حساب خود می کرده است.

وی گفت: با توجه به اعترافات متهم دستگیر شده، بسیاری از اقلام و وجوهی که این فرد در کلاهبرداری ها به دست آورده بود، به مالباختگان تحویل و متهم با تکمیل تحقیقات به دستگاه قضائی معرفی و سپس با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: شهروندان همواره هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و هرگز کارت بانکی و سایر اسناد و اوراق بانکی خود را در اختیار افراد ناشناس قرار نداده و در صورت مواجهه با این گونه موارد، مراتب را در کمترین زمان ممکن از طریق تماس با فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام تا در اسرع وقت در این خصوص اقدام شود.

فارس

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر