عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه!
کد خبر: ۲۰۴۴
تاریخ انتشار: 2015 June 10    -    ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳

خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی است که از اواسطِ خرداد سال ۱۳۹۳ در شبکه نسیم شروع به فعالیت کرده است.

موضوع برنامه هر شب متفاوت است اما مضمون اصلیِ آن خنده است، و در اصل برنامه‌ای برای جا انداختنِ بیشترِ خنده در ایران است. این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده است.و هفته‌ای چند شب یکی از هنرمندان از قبیل: علیرضا خمسه، شقایق دهقان و رضا شفیعی جم، جواد رضویان و بیژن بنفشه خواه، را به برنامه می‌آورند تا راه‌حل‌هایی را برای نشاندن خنده بر لب‌ها یادآوری کنند، همچنین میهمانان دیگری نیز دارند و این افراد، افراد موفقِ جامعهٔ ایرانی هستند. این برنامه به برترین لبخند تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم خواهد کرد، در این برنامه میهمانان باید پنج ثانیه به دوربین خیره بمانند و لبخند بزنند.

هر شب پس از برنامه و در لحظه‌های آخِر آهنگ معروف برنامه را همگی با صدای بلند می‌خوانند به نامِ: هه‌هه. خواننده و آهنگساز این آهنگ حبیب بدیری است. این برنامه بیننده‌های بسیاری داشت به طوری که یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های ماه رمضان ۱۳۹۳ معرفی شد.

سری اول این برنامه در ۳ آبان ۱۳۹۳ با نقش آفرینی رامبد جوان در نقش جد بزرگ و حضور عوامل سریال خانه سبز پایان یافت و سری دوم آن از ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ با دکور جدید به روی آنتن رفت.هر شب ۱۰۰ تماشاچی از کسانی که با خندوانه تماس گرفته‌اند را به صورت رایگان در خود جای می‌دهد.


 عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه!عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه!عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه!عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه! عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه! عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه! عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه!عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه! عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه! عکس های بامزه از رامبد جوان در پشت صحنه خندوانه!


فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر