دفترهای کوچک کار در کیوسک‌های قدیمی تلفن
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۴۲۶۸
تاریخ انتشار: 2021 February 19    -    ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
مدتی است که نصب دفتر‌های کوچک کار، موسوم به تله‌کیوب Telecube در ژاپن آغاز شده و حالا آن‌ها در اماکن عمومی زیادی مانند فرودگاه‌های و ایستگاه‌های قطار دیده می‌شوند. نخستین بار در سال ۲۰۱۹ بود که میتسوبیشی ایده تله‌کیوب‌ها را آغاز کرد. این طوری حتی اگر کسی امکانات کار از راه دور را نداشته باشد.

دفترهای کوچک کار در اندازه کیوسک‌های قدیمی تلفن: امکان کار مجازی از هر جا در ژاپن

دفترهای کوچک کار در اندازه کیوسک‌های قدیمی تلفن: امکان کار مجازی از هر جا در ژاپن«تابناک با تو» - مدتی است که نصب دفتر‌های کوچک کار، موسوم به تله‌کیوب Telecube در ژاپن آغاز شده و حالا آن‌ها در اماکن عمومی زیادی مانند فرودگاه‌های و ایستگاه‌های قطار دیده می‌شوند.

نخستین بار در سال ۲۰۱۹ بود که میتسوبیشی ایده تله‌کیوب‌ها را آغاز کرد. این طوری حتی اگر کسی امکانات کار از راه دور را نداشته باشد، می‌تواند از جایی نزدیک خانه کار کند و یا اگر به مسافرت برود، کارهایش زمین نمی‌مانند.

ضمن اینکه تله‌کیوب امنیت و محیط آرام را برخلاف کافی‌شاپ‌های که برخی‌ها برای انجام کار‌ها به آن‌ها پناه می‌برند، فراهم می‌کنند.

حالا با ادامه همه‌گیری کرونا تقاضا برای تله‌کیوب‌ها بیشتر هم شده. فعلا ۱۰۰ تله‌کیوب در ژاپن نصب شده و گمان می‌رود که ظرف چند سال تعداد آن‌ها از ۱۰۰۰ هم بگذرد.

تله‌کیوب‌های ضدصدا هستند و حدود دو متر ارتفاع و یک متر پهنا دارند. درون آن‌ها یک میز و نصدلی، یک دستگاه پی‌سی، خروجی‌های برق و نرم‌افزار ویدئوکنفرانس از شرکت VCube نصب شده است.

تله‌کیوب‌ها را هم می‌شود در محیط بیرون و هم داخل سالن‌های بزرگ نصب کرد و مدل‌های تک‌نفره و چند نفره آن‌ها وجود دارد.

با استفاده از یک اپلیکیشن می‌شود تله‌کیوب را اجاره کرد. هزینه استفاده از آن برای ۱۵ دقیقه حدود ۲.۵ دلار است.

ترتیبی داده شده که اطلاعات و حافظه مرورگر، بعد از هر بار استفاده از تله‌کیوب‌های پاک شود. تهویه مناسبی هم دارند تا خطر انتقال عفونت نداشته باشند.

دفترهای کوچک کار در اندازه کیوسک‌های قدیمی تلفن: امکان کار مجازی از هر جا در ژاپن

دفترهای کوچک کار در اندازه کیوسک‌های قدیمی تلفن: امکان کار مجازی از هر جا در ژاپن

منبع: یک پزشک

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر