شرایط فروش بلیت فیلم‌های جشنواره فجر
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۲۴۷۷
تاریخ انتشار: 2021 January 28    -    ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
bato-adv
bato-adv
فروش بلیت فیلم‌های جشنواره از ساعت ۱۴ یازدهم بهمن آغاز می‌شود و هیچ ظرفیتی به گیشه اختصاص داده نشده است و یک سوم ظرفیت سینماها به بخش مردمی اختصاص داده شده است.

بلیت‌فروشی سینماهای مردمی سی‌ و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال گذشته از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۱ بهمن آغاز می‌شود.

با توجه به این که جشنواره فیلم فجر به عنوان یک رویداد فرهنگی همه‌ ساله در ایام پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی برگزار می‌شود و در شرایطی که همه‌گیری ویروس کرونا، رویدادهای فرهنگی و تولیدات سینمایی را در ایران و جهان با محدودیت‌های متعددی مواجه کرده ، این رویداد فرهنگی با اتخاذ تدابیر خاص و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

براساس این خبر ، باتوجه به شرایط «کرونا» و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی حداکثر سی درصد به ظرفیت میزبانی سالن‌های‌ سینماهای مردمی از این دوره جشنواره اختصاص داده شده است و جزئیات و مشخصات جدول نمایش فیلم‌ها از طریق سایت جشنواره و سامانه‌های فروش اطلاع‌رسانی می‌شود.

در این دوره بلیت‌ فروشی از طریق سه سامانه ایران تیک، سینما تیکت و گیشه هفت به سه آدرس اینترنتی:
https://www.irantic.com/ ، https://cinematicket.org/ و https://www.gisheh۷.ir انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که قیمت بلیت برخی از سینماها بیست هزار تومان و بقیه نیز سی هزار تومان تعیین شده است.

در این دوره، فروش سری بلیت‌ها وجود ندارد و هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه چهار بلیت برای هر فیلم را دارد.

بلیت‌فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه دارد و علاقه‌مندان تا لحظه نمایش فیلم، می‌توانند بلیت‌های موردنظر خود را خریداری کنند.

همچنین براساس شیوه‌نامه بلیت‌فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پس از خرید بلیت از طریق سامانه‌های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می‌شود و افراد با ارائه آن به سینما می‌توانند بلیت خود را تهیه کنند.

ایرنا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر