بیانیه شبکه چهار سیما در خصوص اهانت به روحانی
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۱۹۲۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2021 January 22    -    ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
پیرو بخشی‌ از سخنان غیر منصفانه و غیر حرفه ای حجت الاسلام جهان بزرگی در برنامه زاویه شبکه چهار در چهار شنبه شب گذشته روابط عمومی شبکه چهار سیما رسما بیانیه صادر کرد.

پیرو بخشی‌ از سخنان غیر منصفانه و غیر حرفه ای حجت الاسلام جهان بزرگی در برنامه زاویه شبکه چهار در چهار شنبه شب گذشته روابط عمومی شبکه چهار سیما رسما بیانیه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: 

«گفتگو» میراث بزرگان اندیشه و تنها ابزار اصلاح و پیش‌برد جامعه است و بر همگان ، خصوصا اصحاب قلم و اندیشه، واجب است تا از گفتگو و آداب آن مراقبت کنند. اتفاق ناخوشایندی که به وسیله مهمان برنامه زاویه و بر خلاف رویه این برنامه رخ داد مخالف صریح فرمایشات رهبری مبنی بر حفظ حرمت مسئولین نظام بود و با سیاستهای کلی شبکه چهار، مبنی بر توسعهٔ ادب و آداب گفتگو، در تضاد کامل قرار داشت. به همین منظور شبکه چهار وظیفه خود می‌داند که از سخنان نادرست مهمان برنامه تبری جوید و صراحتاً آن را مخالف اهداف رسانه ملی و شبکه چهار در توسعه گفتگوی مومنانه ،منصفانه و مودبانه می‌داند.

امیدواریم دیگر شاهد چنین رفتارهایی از سوی مهمانان برنامه‌های زنده نباشیم تا خدای ناکرده عرصه گفتگو تنگ‌تر نشود و شکافهای فکری و اجتماعی بیش از این نگرد.

در این میانه نکته مهم آنکه همان طور که بارها اعلام شده مسئولیت اظهار نظر مهمانان و کارشناسان برنامه زنده بر عهده خود آنهاست همان چیزی که مجری برنامه به درستی صراحتا درپایان برنامه بر آن تاکید کرد و مدیران و برنامه سازان پیش از برنامه همواره کارشناسان را به اتقان در سخنان ،رعایت انصاف، اخلاق ، نقد سازنده و دلسوزانه توصیه کرده و می کنند. این صحبت ها نه تنها مورد تایید رسانه ملی نیست، بلکه آن را مغایر فضای نقد منصفانه و اخلاقی می داند.

قطعا سخنان حجت الاسلام جهان بزرگی خلاف مصالح کشور و منویات رهبر انقلاب ( مدظله العالی ) است و می‌بایست آن را جبران کنند تا ابزاری در دست دشمنان قسم خورده این نظام مقدس نشود.

باشگاه خبرنگاران

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۳
13
4
افرين و درود بر اقاي جهان بزرگي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۳
0
1
این قماش خود بزرگ بین و دیگران کوچک بین همیشه و از همه کس طلبکار، اینهمه دهن باز میکنن و یقه جر میدن که به روحانی چیزی نمیگیم چرا اون به ما متلک میتدازه
وقتی یکی کم میاره دهن به فحاشی و یاوه گویی باز میکنه.
این کوتوله ها با چنگ زدن به صورت آدم های بزرگی چون روحانی و ظریف میخوان بزرگ بشن ولی کوچیک و کوچیک تر میشن و دور انداخته میشن.
از لباس شخصی های فحاش زیاد انتظار نیست از این ملاها که لباس پیامبر تنشون کردن انتظار این فحاشی ها و تهمت ها و افترا زدن ها و آبروی مسلمان بردن نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۳
0
1
چرا از این افراد تندرو در برنامه زنده دعوت می کنید؟ چرا مجری سکوت می کند؟ چرا همیشه در این برنامه ها تنها دولتی ها هدف قرار می گیرند؟ و چرا این عمل را صراحتاً محکوم نمی کنید؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر