سلبریتی هایی که پیش از مشهور شدن در مک دونالد کار می کردند!
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۱۶۲۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2021 January 20    -    ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
همه ی ما بالاخره باید از جایی کار خود را شروع کنیم. این سلبریتی ها قبل از آنکه به ستاره ای شناخته شده و محبوب بدل شوند، صندوق دار، آشپز سرخ کن و کارگر رستوران های مک دونالد بودند. برخی از آن ها از تجربه ی کار در مک دونالد به خوبی یاد می کنند اما برخی دیگر آن را تجربه ی بدی می دانند.

سلبریتی هایی که پیش از مشهور شدن در مک دونالد کار می کردند!«تابناک با تو» - همه ی ما بالاخره باید از جایی کار خود را شروع کنیم. این سلبریتی ها قبل از آنکه به ستاره ای شناخته شده و محبوب بدل شوند، صندوق دار، آشپز سرخ کن و کارگر رستوران های مک دونالد بودند.

برخی از آن ها از تجربه ی کار در مک دونالد به خوبی یاد می کنند اما برخی دیگر آن را تجربه ی بدی می دانند. در ادامه با سلبریتی هایی آشنا می شویم که پیش از رسیدن به شهرت در مک دونالد کار می کردند.

جیمز فرانکو

جیمز فرانکو که در شیفت شب یکی از شعبه های ماشین روی مک دونالد کار می کرد از آن دوران به خوبی یاد می کند.

فرانکو هنوز مشغول تحصیل در رشته ی بازیگری و در ابتدای کار خود بود که برای تأمین هزینه های خود در مک دونالد مشغول به کار شد.

او درباره ی این تجربه می گوید: «تنها چیزی که می دانم این است که وقتی به مک دونالد احتیاج داشتم آنجا بود. وقتی که هیچ کس دیگری نبود. کسی از من پرسید برای کار در مک دونالد زیادی خوب نبودم. از آنجایی که علیرغم همه ی فشارهایی که وجود داشت رویای بازیگر شدنم را دنبال می کردم، به طور قطع برای کار در مک دونالد زیادی خوب نبودم. به نزدیک ترین مک دونالد رفتم و همان روز استخدام شدم.»

ریچل مک آدامز

ریچل مک آدامز قبل از آنکه در فیلم هایی همچون «دفترچه خاطرات» و «شرلوک هلمز» نقش آفرینی کند به مدت ۳ سال در یکی از شعبه های مک دونالد کار می کرد.

او دراین باره می گوید: «سه سال در مک دونالد محل مان کار کردم. مطمئن نیستم چرا نگهم داشتند. خیالباف بودم و در کارم اهمال می کردم. به خاطر همین مرا کردند همان صدای دوستانه ای که ورود مردم به رستوران را خوشامد می گفت. سرعتم پایین بود. کارم این بود که پاکت خوراکی های شور و شیرین را در ساک بیرون بر مشتری بگذارم.»

فارل ویلیامز

فارل ویلیامز ۳ بار از مک دونالد اخراج شد.

او در اینباره می گوید: «یک جایی فهمیدند به درد هیچ کاری نمی خورم. تنها کاری که خوب انجام می دادم خوردن ناگت مرغ بود.»

نکته ی جالب آن است که ویلیامز بعدها به چهره ی مهمی در تاریخ مک دونالد بدل شد. او یکی از ترانه نویس های قطعه ی I’m Lovin It جاستین تیبرلیک بود که شعار و آهنگ تبلیغاتی مک دونالد بر اساس آن ساخته شد.

جف بزوس

جف بزوس پایه گذار آمازون یک تابستان وقتی ۱۶ ساله بود در یکی از فست فودهای مک دونالد با دستگاه گریل کار می کرد.

بزوس درباره ی این تجربه می گوید: «سخت ترین بخش کار این بود که در ساعت های شلوغی همه چیز با سرعت درست انجام شود. مدیر مک دونالدی که در آن کار می کردم مرد فوق العاده ای بود. نوجوان های زیادی برایش کار می کردند. حتی وقت هایی که تفریح می کردیم هم کاری می کرد که به کارمان توجه داشته باشیم.»

«در هر شغلی که باشید اگر آن را جدی بگیرید می توانید مسئولیت پذیری را یاد بگیرید. از کار در مک دونالد در دوران نوجوانی درس های زیادی می توانید یاد بگیرید. با چیزی که در مدرسه یاد می گیرید فرق می کند. ارزشش را دست کم نگیرید!»

شارون استون

شارون استون هم پیش از بازی در «غریزه اصلی» و «یادآوری کامل» در مک دونالد کار می کرد.

استون در ابتدا صندوق دار مک دونالد بود. در همان دوران بود که او کار مدلینگ در تبلیغات تلویزیونی و چاپی را آغاز کرد.

پینک

پینک پیش از آنکه به عنوان یک خواننده شناخته شود، در یکی از شعبه های ماشین روی مک دونالد کار می کرد.

او در اینباره می گوید: «برای خانواده ام مهم بود که دستم در جیب خودم باشد. در یکی از شعبه های ماشین روی مک دونالد کار می کردم. یک میکروفون داشتم مثل میکروفونی جنت جکسون همیشه دارد. برای خودم قدرت داشتم.»

مارک همیل

مارک همیل شاید حالا یک جدای باشد اما شغل اولش در مک دونالد بود.

همیل درباره ی این تجربه می گوید: «اگر آن پسر روزنامه رسان را به حساب نمی آوری، باید بدانی که من یک زمانی نقش دستیار بابانوئل در یک فروشگاه را بازی می کردم و بارها در حیاط نمایش عروسکی و شعبده بازی اجرا کردم. شغل اول من در مک دونالد بود که آن زمان ۱۶ سالم بود.»

روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Ireland
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
7
49
آمریکا، سرزمین فرصت های طلایی.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
پاشو برو پاشو برو تا دیر نشده
ناشناس
| |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
در ایران هم میشود از زیر صفر شروع کرد و دروازه بان تیم ملی شد. همیشه مرغ همسایه غاز است
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
0
9
مشکل اینجاست که شما فکر میکنین کار کردن در رستوران حتماً نشانه بیچارگی و فقر است.
خیر، طبق قوانین هر شخصی که چهارده سال تمام داشته باشد میتواند کار کند، و اکثر خانواده ها فرزندان خود را تشویق به کار کردن در طول دوران تحصیل میکنن.
این عمل باعث مستقل شدن شخص و کسب تجربه برای آنها شده و همچنین عنوان کردن آن در رزومه تحصیلی در پذیرش دانشگاه هم موثر است.
ربطی هم به وضعیت اقتصادی خانواده ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر