پلیس: مردم سارقان مسلح را شناسایی کنند
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۹۷۱۷۹
تاریخ انتشار: 2020 November 29    -    ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
رییس پلیس آگاهی البرز با انتشار تصاویری، از شهروندان درخواست کرد برای شناسایی سارقان مسلح به پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند.

رییس پلیس آگاهی البرز با انتشار تصاویری، از شهروندان درخواست کرد برای شناسایی سارقان مسلح به پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند.

به گزارش روز یکشنبه مرکزاطلاع رسانی پلیس البرز، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت که در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی البرز مبنی بر اینکه فردی برای فروش ۲ قطعه شمش مس گران قیمت به افرادی مراجعه کرده و آنها نیز با دعوت وی به محلی در خارج شهر با تهدید سلاح گرم شمش وی را به سرقت برده و متواری گشته اند، بررسی موضوع در دستورکار اداره مبارزه با جرایم جنائی قرار گرفت.

پلیس: مردم سارقان مسلح را شناسایی کنند

وی اضافه کرد: کارگاهان پلیس آگاهی طی بررسی هایی که انجام دادند مشخص شد مالباخته به وسیله یکی از آشناهایش با خانمی که سردسته باند سارقان بوده آشنا می شود که در حین ملاقات با او و کارشناسی که همراه وی بوده، افرادی با سلاح سرد وارد محل قرار آنها شده و اقدام به سرقت شمش ها کرده اند.

ماموران با تحقیقات میدانی گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی هویت و مخفیگاه هر ۶ سارق را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در چند عملیات غافلگیرانه و در نیمه های شب هر ۵ نفر آنها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

نادربیگی خاطرنشان کرد که در بازرسی از مخفیگاه متهمان سه قبضه سلاح کمری و چندین قبضه سلاح سرد کشف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

رییس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با توجه به احتمال سرقت اعضای این باند از افراد متعدد، بازپرس شعبه یک دادسرای عمومی و انقلاب کرج، دستور چاپ تصاویر بدون پوشش این ۶ نفر را در رسانه های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا برای پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج، بلوار تعاون مراجعه کنند.

ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر