دو مأمور یگان امداد در فارس به شهادت رسیدند
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۹۷۰۵۸
تاریخ انتشار: 2020 November 28    -    ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
فرمانده انتظامی فارس، از شهادت ۲ نفر از مأموران یگان امداد شهرستان «کوار» و دستگیری ضارب بلافاصله در محل ارتکاب جرم خبر داد

فرمانده انتظامی فارس، از شهادت ۲ نفر از مأموران یگان امداد شهرستان «کوار» و دستگیری ضارب بلافاصله در محل ارتکاب جرم خبر داد.

سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز ۸ آذرماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری خانوادگی در مسکن مهر شهرستان "کوار"، بلافاصله مأموران یگان امداد بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران سریعاً به محل مورد نظر اعزام و در تحقیقات اولیه مطلع شدند که نوجوانی ۱۷ ساله به دلیل مشکلات شخصی با خانواده خود درگیر شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس عنوان داشت: هنگامی که مأموران قصد ورود به منزل و دستگیری وی را داشتند ناگهان نوجوان ۱۷ ساله با اسلحه شکاری که متعلق به پدرش بود به سمت آنان تیراندازی و منجر به شهادت رسیدن سروان بهرام مکرمی و استوار دوم پوریا قاسمی شد.

سردار حبیبی با بیان اینکه بلافاصله با عکس العمل به موقع نیروهای کمکی فرد ضارب از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و سریعاً دستگیر شد، تصریح کرد: متهم برای مداوا راهی بیمارستان شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی در راستای خدمت رسانی و ایجاد امنیت آماده جانفشانی برای ملت و کشور عزیزمان هستند، گفت: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه شوند به شدت و برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

مهر

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر