دورهمی‌های خانوادگی را تعطیل کنید
bato-adv
کد خبر: ۱۹۴۳۲۴
تاریخ انتشار: 2020 October 28    -    ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه شاهد افزایش ‌‌بیماران کرونایی هستیم، گفت: مردم دورهمی‌های خانوادگی را فعلا تعطیل کنند.

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه شاهد افزایش ‌‌بیماران کرونایی هستیم، گفت: مردم دورهمی‌های خانوادگی را فعلا تعطیل کنند.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بخش‌های بیماران کرونا بیمارستان ولیعصر (عج) و رازی شهرستان بیرجند اظهار داشت: تعدادی از استان‌های ما وضعیت قرمزی دارند از جمله خراسان بزرگ که شامل خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی است.

وی گفت: در این چند روز شاهد افزایش فزاینده بار بیماری در بیماران سرپایی و بستری در خراسان جنوبی هستیم که جهت ارزیابی وضعیت بیماری کرونا در استان و نحوه ارائه خدمات و همچنین دلجویی از کادر خدوم درمان که در حال ارائه خدمت به بیماران هستند، به این شهرستان سفر کردیم.

نتیجه آزمایش 80 درصد کسانی که تست سرپایی انجام می‌دهند، مثبت است

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به روند رو به رشد بیماری در استان عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر در استان خراسان جنوبی شاهد روند رو به رشد بیماری هستیم و روزانه تعداد مراجعات بالا رفته و نمونه نزدیک به 80 درصد کسانی که تست سرپایی انجام می‌دهند، مثبت است که نشان دهنده آلودگی بالا در شهر بوده و این نگران کننده است.

وی افزود: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند زیرساخت‌های خیلی خوبی برای مردم فراهم کرده و از نظر کادر درمانی جزو استان‌های خیلی خوب است همچنین در تامین اکسیژن اقدامات خیلی خوبی انجام شده است.

تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر