توزیع رایگان ماسک بین رانندگان تاکسی در ملایر
bato-adv
کد خبر: ۱۹۴۰۴۸
تاریخ انتشار: 2020 October 25    -    ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ملایر از توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین رانندگان حمل و نقل عمومی تاکسی تحت نظارت این سازمان خبر داد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ملایر از اجرای مرحله نهم توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین تاکسیرانان برای پیشگیری از بیماری کرونا به منظور حفظ سلامت رانندگان و مسافرین خبر داد.

لطفی افزود: اقدامات گسترده‌ای برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، در راستای حفظ سلامت شهروندان و رانندگان خطوط به انجام رسیده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ملایر به ضدعفونی و گندزدایی روزانه خودرو‌های تاکسی و اتوبوس زیر پوشش اشاره کرد و ادامه داد: ضدعفونی کردن ترمینال‌ها و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و سوار شدن سه مسافر در تاکسی از دیگر اقدامات تاکسیرانی در ایام کرونا با توجه به وضعیت شهرستان است.

او به الزام رانندگان به استفاده از ماسک بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی و نظارت همه جانبه بر عملکرد تاکسیرانان اشاره و بیان کرد: طبق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه‌های پیشگیرانه در حوزه حمل و نقل عمومی شهر ملایر تا رسیدن به وضعیت سفید ادامه خواهد یافت.

باشگاه خبرنگاران جوان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر