کشف خانه ثروتمندان ۲۰۰۰ سال پیش در روم
bato-adv
کد خبر: ۱۹۲۸۸۸
تاریخ انتشار: 2020 October 18    -    ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰
سایر کشفیات شامل شیشه‌های حاوی سیر و سس ماهی تخمیرشده  ظرف‌های تزئین شده با تصاویر الهه آتنا و قهرمان هرکول بود. همچنین با انجام کاوش‌ها یک دیوار دفاعی از زمان جمهوری روم (۵۰۹-۲۷ قبل از میلاد) و قسمت‌هایی از یک برج سنگی باستانی متعلق به قرن هشتم قبل از میلاد کشف شد.

کشف خانه ثروتمندان 2000 سال پیش در روم

کشف خانه ثروتمندان 2000 سال پیش در روماختصاصی «تابناک با تو»؛ باستان شناسان برای اولین بار بقایای خانه‌های موسوم به "دوموس" را کشف کردند که متعلق به رده‌های بالای رم بود. این ویلای کشف‌شده که نزدیک به دو هزار سال مخفی بود، آثار بی شماری رومی را در خود جای داده است؛ از جمله چراغ‌هایی که با روغن می‌سوزد، کلید، چکش، شیر آب و سنجاق سر.

کشف خانه ثروتمندان 2000 سال پیش در روم

سایر کشفیات شامل شیشه‌های حاوی سیر و سس ماهی تخمیرشده، ظرف‌های تزئین شده با تصاویر الهه آتنا و قهرمان هرکول بود. همچنین با انجام کاوش‌ها یک دیوار دفاعی از زمان جمهوری روم (۵۰۹-۲۷ قبل از میلاد) و قسمت‌هایی از یک برج سنگی باستانی متعلق به قرن هشتم قبل از میلاد کشف شد. این آثار باستانی وقتی کشف شد که مهندسان، مقاومت در برابر زلزله را در یک مجتمع آپارتمانی آغاز کرده بودند که در دهه ۱۹۵۰ ساخته شده است.

ویلا در اوج، مانند امروز با داشتن شهروندان ثروتمند و نزدیک به سیرک ماکسیموس استادیوم معروف مسابقه ارابه و محل تفریح در یک منطقه پرجمعیت رم قرار داشته‌ است.

عکس های این خانه

 

کشف خانه ثروتمندان 2000 سال پیش در روم

کشف خانه ثروتمندان 2000 سال پیش در روم

کشف خانه ثروتمندان 2000 سال پیش در روم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر