سارقان منزل، پسر جوان را کشتند و فرار کردند
bato-adv
کد خبر: ۱۹۱۹۷۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2020 October 01    -    ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
ساعت ۷:۵۰ عصر ۴ مهر امسال پسر جوانی در خانه شان خواب بود که متوجه حضور سارقان در ساختمان شان شد و وقتی به پارکینگ خانه رفت با ۲ سارق جوان روبرو شد.

 ساعت ۷:۵۰ عصر ۴ مهر امسال پسر جوانی در خانه شان خواب بود که متوجه حضور سارقان در ساختمان شان شد و وقتی به پارکینگ خانه رفت با ۲ سارق جوان روبرو شد.

در این صحنه برادر حمید که از محل کارش بازگشته بود وارد پارکینگ شد و حمید با فریادهای دزد دزد سعی داشت مانع فرار دزدان شود و قمه دست سازی را که همراهش بود به سمت دزدان پرتاب کرد که روی زمین افتاد و دزدان پا به فرار گذاشتند.

۲ برادر به تعقیب سارقان رفتند که موفق شدند یکی از آن‌ها را زمینگیر کنند که حمید برای دستگیری دیگر متهم فراری به تعقیب او می‌رود که سارق جوان با زدن گاز اشک آور به صورت حمید موفق به فرار می‌شود.

فرار دزدان خشن

حمید وقتی توانست چشمانش را باز کند هیچ ردی از دزدان در کوچه نبود و وقتی به سراغ برادرش رفت دید او غرق خون روی زمین افتاده است . برادر حمید به بیمارستان منتقل شد و دزدان از صحنه سرقت و درگیری خونین فرار کردند.

برادر حمید روی تخت بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار داشت تا اینکه روز ۸ مهر امسال ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب در تماس مسئولان بیمارستان با خبر شدند که برادر حمید به خاطر شدت خونریزی به کام مرگ فرو رفته است.

همین کافی بود تا بازپرس ساسان غلامی از شعبه ۳ دادسری امور جنایی تهران دستور تحقیقات برای بررسی علت مرگ و عامل این درگیری مرگبار را به ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران صادر کرد.

بازداشت برادر مقتول

کارآگاهان در ابتدا، پرونده صحنه سرقت را که در یکی از دادسراها تشکیل شده بود را مورد مطالعه قرار دادند و در ادامه به سراغ حمید رفته و از او به تحقیق پرداختند.

حمید در تحقیقات ابتدایی ادعا کرده بود که در صحنه درگیری با دزدان قمه‌ای در دست نداشته، اما ماموران وقتی خانه حمید را مورد بررسی قرار دادند یک قمه دست ساز که آثار خون برادرش روی آن بود پیدا کردند و این در حالی بود که حمید در تحقیقات ابتدایی عنوان کرده بود که درگیری در جلوی خانه شان صورت گرفته، اما در تحقیقات بعدی مشخص شد که درگیری با دزدان در وسط کوچه صورت گرفته است.

کارآگاهان در ادامه پی بردند که دزدان در صحنه سرقت یک کیف دستی جا گذاشته اند که داخل چند دسته کلید بوده، اما حمید تعدادی از کلیدها را از داخل کیف دستی برداشته و بعد کیف دزدان را در اختیار پلیس قرار داده بود.

بدین ترتیب بازپرس غلامی با توجه به تناقض گویی‌ها دستور بازداشت برادر مقتول را به اتهام اخفای ادله جرم صادر کرد.

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی در این پرونده دستور داد تا دوربین‌های مداربسته در نزدیکی صحنه درگیری خونین مورد بازبینی قرار گیرد و از شاهدان ماجرا تحقیقات صورت گیرد و ردیابی‌ها برای دستگیری سارقان نیز در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

سایت دیده بان ایران

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
0
1
پسر صاحب خانه مقصره چون قانونا نمی تواند با دزدها برخورد کند پس بهتر بود یک جایی قایم میشد تا آقایان دزد با خیال راحت سرقت خود را انجام بدهند
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر