چاقوکشی هولناک ملکه زیبایی روسیه
bato-adv
کد خبر: ۱۹۰۵۰۸
تاریخ انتشار: 2020 September 15    -    ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
ملکه زیبایی روسیه در سال ۲۰۰۵، با در دست داشتن یک چاقو به یک مسئول فروشگاه به طرز وحشیانه‌ای حمله‌ور شد. شاهدان عینی می‌گویند ناتالیا دالگانوفسکایا در حین این حمله هولناک بار‌ها فریاد زده از همه زن‌ها متنفرم. مهاجم بی‌رحم در نهایت توسط کارکنان فروشگاه خلع سلاح و به مامورین امنیتی تحویل داده شد.

چاقوکشی هولناک ملکه زیبایی روسیه«تابناک باتو» ملکه زیبایی روسیه در سال ۲۰۰۵، با در دست داشتن یک چاقو به یک مسئول فروشگاه به طرز وحشیانه‌ای حمله‌ور شد. شاهدان عینی می‌گویند ناتالیا دالگانوفسکایا در حین این حمله هولناک بار‌ها فریاد زده از همه زن‌ها متنفرم. مهاجم بی‌رحم در نهایت توسط کارکنان فروشگاه خلع سلاح و به مامورین امنیتی تحویل داده شد.

زن قربانی از نواحی سر، صورت، گردن، دست، پهلو و کمر دچار خونریزی شدید شده، اما به لطف حضور سریع آمبولانس و انتقال به بیمارستان، از مرگ نجات یافته است.

ناتالیا دالگانوفسکایا پس از کسب جایزه ملکه زیبایی روسیه در ۱۸ سالگی، با وادیم دالگانوفسکایا از سیاست‌مداران محلی ازدواج کرد، اما ۶ سال پیش زندگی زناشویی آن‌ها به پایان رسید. بعد از آن ناتالیا در مغازه‌ای که شوهر سابقش برای او خریده بود، مشغول به کار شد.

کارمندان او در گفتگو با خبرگزاری‌ها مدعی شدند که ناتالیا از یک سالِ گذشته دچار افسردگی شدید روحی و روانی شده است. ناتالیا مدتی پیش نیز به مادرش گفته بود که احساس می‌کند شیاطین او را اسیر کرده اند. تحقیقاتِ پلیس در خصوص انگیزه اصلی مهاجم در حال پیگیری است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر