رابطه مدل خوابیدن با شخصیت انسان
bato-adv
کد خبر: ۱۸۹۸۵۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2020 September 12    -    ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
اینکه هرچه بیشتر بخوابیم و خواب بهتری داشته باشیم روی زندگی ما و جنبه روحی ما تاثیر می گذارد بر کسی پوشیده نیست؛ اما مهم این است که شکل خوابیدن ما می تواند نشان دهد چه شخصیتی داریم. حتی این که چگونه خوابیدن ما به عوامل زیادی می تواند بستگی داشته باشد کاملا مشخص است ولی در نهایت این شکل خوابیدن ماست...

مدل خوابیدن تان به شما می گوید شخصیت شما چیست

مدل خوابیدن تان به شما می گوید شخصیت شما چیست«تابناک با تو» - این مساله که هرچه بیشتر بخوابیم و خواب بهتری داشته باشیم، روی زندگی ما و جنبه روحی و جسمی ما تاثیر می گذارد بر کسی پوشیده نیست؛ اما نکته مهم این است که شکل خوابیدن ما می تواند نشان دهد که دارای چه شخصیتی هستیم.

حتی این که چگونه خوابیدن ما به عوامل زیادی می تواند بستگی داشته باشد کاملا مشخص است ولی در نهایت این شکل خوابیدن ماست که می تواند بگوید چه شخصیتی داریم.

مدل چترباز: بر روی شکم دراز می کشید دستانتان کنار بالش است و سرتان به سمت دیگر (این افراد انتقاد رابه خوبی نمی پذیرند و تمایل دارند ذاتی سرسخت، جسور و صریح داشته باشند.)

جنینی: به پهلو دراز کشیده و زانوهای خود را به سمت قفسه سینه جمع می کنید.( این افراد دارای قلبی حساس دارای صفات کمرویی و درون گرایی هستند.

آماده: به پهلو دراز می کشید و هردو دستتان را در مقابل کشیده اید.( دارای ذهن باز و بدبینی هستند این دسته در تصمیم گیری کند اما قاطعانه عمل می کنند.)

مدل خوابیدن تان به شما می گوید شخصیت شما چیست

چوب: به پهلو دراز می کشید و در دست های تان را در کنار خود به سمت پایین قرار می دهید مانند یک تکه چوب صاف.(این افراد اجتماعی و دارای اعتماد به نفس و آسان گیر هستند و خود را فردی سالم می دانند.

سرباز: به پشت دراز می کشید و هردو دست تان را در کنار خود قرار می دهید.( ساکت و محفوظ هستند و خود و دیگران را در رده های بالا نگه می دارند.)

ستاره دریایی: به پشت دراز می کشید و دو دست تان را در اطراف بالش قرار می دهید(افراد با این مدل خواب افرادی فداکار و آماده برای کمک و ا گوش شنوا هستند.)

منبع: طلا

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
2
15
بهتر بود در کنار پوزیشن( وضعیت) هایی که نامبردید علامت هختصاری تصویر مربوطه را هم درج می کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
0
5
فالبيني نوين
مریخ
|
United States
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
0
0
وحشت درد سیاتیک باعث شده به صورت جنینی و به سمت راست بخوابم در حالی که دوست دارم ازادانه بخوابم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر