مردان لاغر اندام چگونه لباس بپوشید
کد خبر: ۱۸۹۴
تاریخ انتشار: 2015 June 09    -    ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
متاسفانه همه مردان به طور طبیعی قد بلند و خوش تیپ نیستند. با وجود اینکه ممکن است شما شانس ژنتیک خوبی نداشته باشید، اما لباس پوشیدن و انتخاب های مناسب می تواند به شما کمک کند که در بهترین...


متاسفانه همه مردان به طور طبیعی قد بلند و خوش تیپ نیستند. با وجود اینکه ممکن است شما شانس ژنتیک خوبی نداشته باشید، اما لباس پوشیدن و انتخاب های مناسب می تواند به شما کمک کند که در بهترین حالت خود ظاهر بشوید. در اینجا ما نکاتی را در مورد مردان لاغراندام بیان می کنیم؛ زیرا این افراد می توانند با تغییر قفسه لباس خود، اندام خود را متناسب تر نشان بدهند.

کتهای اسپرت با اپل های کوچک بپوشید

برای اینکه نیمه بالایی بدن خود را عضلانی تر نشان بدهید، کت های اسپرتی بخرید که لایه و اپل سبک و کوچکی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که در اینجا بزرگتر بودن بهتر نیست، زیرا لایه کوچک در قسمت شانه باعث می شود که پشت و قفسه سینه شما قوی تر و برجسته تر به نظر برسد، اما اپل حجیم و بزرگ موجب می شود که شما مانند پسر بچه ای دیده بشوید که در کتی مردانه گم شده است.

پیراهن های تنگ و چسب نپوشید

از پوشیدن پیراهن و تی شرت های تنگ و چسب خودداری کنید. این مساله نکته مهمی درمورد فشن مردان لاغر اندام است. در عوض پیراهن هایی بپوشید که در بخش میانی بدن شما اندکی آزاد و گشاد است و قفسه سینه کوچک شما را می پوشاند. اما پیراهن و تی شرت خیلی بزرگ و گشاد هم نخرید، زیرا باعث می شود که شما را در پیراهنتان شناور نشان دهد. همچنین از پوشیدن پارچه های چسبان خودداری کنید. مطمئن بشوید که پارچه لباس خیلی کشی نیست.

کتهای اسپرت بپوشید

کت های اسپرت یک طرف دگمه دار یا دو طرف دگمه دار بپوشید و اطمینان حاصل کنید که کاملا متناسب و انداره اندام شما دوخته شده است. از هر نوع پارچه شل در قسمت شانه و زیر بازوها خودداری کنید. یکی دیگر از نکات اصلی در مورد مردان لاغر و ظریف، حفظ هماهنگی بین قسمت پایین تنه و بالاتنه است؛ بنابراین کتها و پلورهای گشاد و خیلی بزرگ را با شلوارهای تنگ و چسب نپوشید یا برعکس.

کت های کوتاه یا خیلی بلند نپوشید

کتی با طول مناسب انتخاب کنید. در مورد کت مطمئن بشوید که درست تا زیر ران شما امتداد داشته باشد؛ کت کوتاهتر باعث تاکید و جلوه قد کوتاه شما می شود و همپنین کمر، بازوها و پاهای لاغر شما را بیشتر جلوه می دهد. از طرف دیگر کت بلندتر از این انداره هم شما را نامناسب نشان می دهد.

شلوارهای جلو صاف و راسته بپوشید

برش شلوار شما باید کلاسیک باشد و جلویی صاف و ساده داشته باشد. شلوارهای راسته انتخاب کنید؛ شلوارهایی که از بالا تا پایین برشی یکنواخت دارد. از شلوارهای مدل باریک شونده یا جین های تنگ و چسب خودداری کنید. جیب هم اندکی حجم به اندام شما می افزاید. ازپوشیدن شلوارهای راه دار و طرح دار نترسید، زیرا این مدل ها باعث افزایش حجم می شود؛ البته از بالاتنه هایی که راه های باریکی دارد خودداری کنید، زیرا شما را لاغرتر نشان می دهد.

پارچه های ضخیم و حجیم انتخاب کنید

پارچه های حجیم و ضخیم انتخاب کنید. برگزیدن پارچه های ضخیم و درشت برای تمام لباس های خود، نکته مهمی برای مردان لاغر اندام است. مثلا شلوارهای مخمل کبریتی ضخیم- اگر مد باشد- پاهای شما را درشت تر و چاق تر نشان می دهد. در ماه های خنکتر از مدل هایی مانند کتها و ژاکتهای پشمی و کشباف استفاده کنید. تا آنجا که می توانید پارچه های پشمی ضخیم تر برای کت شلوارتان انتخاب کنید و پیراهن های نخی با میزان نخ بیشتر بخرید. خواه شما لباس رسمی می پوشید یا غیررسمی و معمولی، چند لایه لباس پوشیدن باعث می شود که بزرگتر و چاق تر به نظر برسید.

بلوزهای یقه اسکی بپوشید

اگر شما مردی لاغر اندام هستید، در هوای سرد پلورها و بلوزهای یقه اسکی بپوشید. بلوزهای یقه هفت گردن شما را نشان می دهد و شما را لاغرتر به نطر می رساند. همینطور لباس های یقه باز هم برای شما مناسب نیست، بنابراین دگمه های لباستان را تا جایی که ممکن است ببندید. هنگام خرید لباس به یقه آن دقت کنید و پیراهنی بخرید که یقه پهنی دارد، زیرا موجب می شود که بالاتنه و سینه شما پهن تر دیده شود.

پرشین وی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر