کتابی که زندگی خواننده معروف را متحول کرد
bato-adv
کد خبر: ۱۸۸۲۴۴
تاریخ انتشار: 2020 August 21    -    ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
پس از گذشت بیش از یک سال بعد از کاهش وزن اضافی و به دست آوردن وزن ایده آل که تقریباً نمی‌توان تشخیص داد که او آدل سابق است، خواننده مشهور انگلیسی ادل که اراده خود را برای تغییر شکل و زندگی خود برای بهتر و زیباتر شدن نشان می‌دهد فاش کرد...

کتابی که زندگی خواننده معروف را متحول کرداختصاصی «تابناک با تو»؛ پس از گذشت بیش از یک سال بعد از کاهش وزن اضافی و به دست آوردن وزن ایده آل که تقریباً نمی‌توان تشخیص داد که او آدل سابق است، خواننده مشهور انگلیسی ادل که اراده خود را برای تغییر شکل و زندگی خود برای بهتر و زیباتر شدن نشان می‌دهد فاش کرد که تمام این اقدامات نتیجه مطالعه به کتاب خودسازی است که از آن الهام گرفت تا تغییری ایجاد کند. او می‌گوید این کتاب به او کمک کرد شادی و آزادی خود را پیدا کند و او را از استرس و فرسودگی نجات داد.

 

کتابی که زندگی خواننده معروف را متحول کرد

ستاره بریتانیایی آدل که هم اکنون در لس آنجلس ایالات متحده زندگی می‌کند و ساکن است، پس از خواندن "Untamed, Stop pleasing, Start Living" توسط نویسنده گلنون دویل توضیح داد که چگونه زندگی وی به طور کامل تغییر کرده است. آدل ۳۲ ساله، برنده گرمی، جلد این كتاب را در حساب اینستاگرام خود که بیش از ۳۸ میلیون دنبال كننده دارد منتشر کرد و از میلیونها هوادار و فالوئرش در سراسر جهان خواست كه اگر می‌خواهند تغییر کنند آن را بخوانند. و نوشت: اگر آماده باشید، این کتاب ذهن شما را تکان می دهد و روح شما را به گریه وامی‌دارد. وی افزود: هرکسی که می‌خواهد ذهن خود را پاکسازی کند و خود را تغییر دهد باید کتاب را بخواند.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر