تجربه تأمل‌برانگیز خواننده معروف از جدایی
bato-adv
کد خبر: ۱۸۷۹۷۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2020 August 18    -    ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
بعد از یک دوره نامزدی ده ماهه، مایلی‌سایرس از نامزدش کودی‌سیمپسون جدا شد. به نظر می‌رسد مایلی‌سایرس هنوز به طلاق‌های گذشته اش از جمله طلاق از همسر سابش لیام‌همسورث فکر می‌کند. مایلی‌سایرس ستاره ۲۷ ساله، ۱۰ سال با همسورث زندگی کرد. او درباره حس جدایی از لیام گفت: طلاق بعد از ۱۰ سال زندگی، اتفاق کوچکی نیست، مثل...

تجربه خواننده معروف از جدایی

تجربه خواننده معروف از جداییاختصاصی «تابناک با تو»؛ بعد از یک دوره نامزدی ده ماهه، مایلی‌سایرس از نامزدش کودی‌سیمپسون جدا شد. به نظر می‌رسد مایلی‌سایرس هنوز به طلاق‌های گذشته اش از جمله طلاق از همسر سابش لیام‌همسورث نیز فکر می‌کند.

مایلی‌سایرس ستاره ۲۷ ساله، ۱۰ سال با همسورث زندگی کرد. او درباره حس جدایی از لیام گفت: طلاق بعد از ۱۰ سال زندگی، اتفاق کوچکی نیست، مثل مرگ است. وقتی یک عشق عمیق را از دست میدهیم احساس مرگ به سراغمان می‌آید. به علاوه درد عاطفی بزرگی را تجربه می‌کنیم، دردی که از شکست در رابطه ایجاد می‌شود. او در ادامه افزود: شاید بتوانم بگویم مرگ آسانتر است، چون بعد از طلاق شما هنوز روی زمین راه میروید.

تجربه خواننده معروف از جدایی

مایلی‌سایرس و کودی‌سیمپسون

مایلی و لیام نخستین بار در فیلم The Last Song 2010 با هم دیدار کردند. اسم این فیلم از یک کتاب با همین نام به نویسندگی نیکلاس‌اسپارکس گرفته شده بود. به نظر می‌رسد مایلی توانسته روحیه‌اش را بعد از سال‌ها جدایی به دست بیاورد و در این باره حرف بزند.

تجربه خواننده معروف از جدایی

مایلی سایرس و لیام‌همسورث

تجربه خواننده معروف از جدایی

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
صمصام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
0
1
اینا کی باشن اونوخ؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر