پدر «سُها» جسد را شناسایی کرد
bato-adv
کد خبر: ۱۸۷۱۵۷
تاریخ انتشار: 2020 August 09    -    ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
پس از یك‌ماه، جسد دختر طبیعت‌گرد در جنگل‌های کردکوی پیدا شد.

پس از یك‌ماه، جسد دختر طبیعت‌گرد در جنگل‌های کردکوی پیدا شد.

همسر برادر سها گفت: «سها عاشق طبیعت‌گردی بود و بارها قبل از این با دوستانش به تورهای یك یا چند روزه رفته بود. همین كه به ما خبر دادند سها گم شده، همسرم و عمو و پدر سها برای پیداكردن او به گرگان رفتند. نیروهای هلال‌احمر با تجهیزاتی كه در اختیار داشتند تمام منطقه را گشتند.»

نزدیك به یك‌ماه از گم‌شدن دختر جوان می‌گذشت و خبری از او نبود تا این‌كه هفدهم مرداد جسدی در منطقه آبشار توسكایی پیدا شد كه احتمال می‌دادند این جسد متعلق به سها باشد. همسر برادر سها در ادامه گفت: «فکر می‌کنم یك كوهنورد محلی جسد را دیده بود و با دستور پلیس، نیروهای امداد هلال‌احمر، با مینی‌بوس برای جست‌وجوی مجدد راهی محل شده بودند.

جسد قابل شناسایی نبود چون از ارتفاع زیادی به پایین پرتاب شده بود.ظاهرا در روزهای اول به دلیل ابری و بارانی‌بودن منطقه، امدادگران جسد را ندیده بودند. صبح هجدهم مرداد، پدر سها جسدی را كه پیدا شده بود، دید و تائید كرد كه این جسد سهاست. می‌گفتند جسد قابل شناسایی نبوده اما پدر سها باتوجه به لباس‌های سها و نشانه‌هایی كه از دخترش می‌شناسد، توانست تائید كند كه این جسد به دخترش تعلق دارد.بااین وجود برای طی روند قضایی، آزمایش دی‌ان‌ای انجام خواهد شد.»

جام جم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر