شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه
bato-adv
کد خبر: ۱۸۶۲۸۸
تاریخ انتشار: 2020 July 31    -    ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
قفسه‌های دیواری معلق دارای پایه‌های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. شلف‌ها بسیار ساده و زیبا و نگهداری از آن‌ها راحت است. یکی دیگر از مزایای شلف‌ها این است که بسیار محکم اند و نسبت به قفسه‌های پایه‌دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تری ساخته می‌شوند.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه«تابناک با تو» - قفسه‌های دیواری معلق ( شلف‌ها) عناصر بسیار خوبی برای اضافه شدن به فضای خانه محسوب می شوند، به ویژه برای کسانی که به طراحی مینی‌مالیستی علاقه زیادی دارند.

قفسه‌های دیواری معلق دارای پایه‌های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. شلف‌ها بسیار ساده و زیبا و نگهداری از آن‌ها راحت است. یکی دیگر از مزایای شلف‌ها این است که بسیار محکم اند و نسبت به قفسه‌های پایه‌دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تری ساخته می‌شوند. در این مطلب به چند کاربرد مهم شلف‌ها می‌پردازد.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

قفسه ها اگر خوب نصب شده باشند، می‌توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن روی شلف‌ها وسایل سنگین قرار دهید. قفسه‌های دیواری معلق هم‌چنین فضای بسیار خوبی برای به نمایش گذاشتن اشیای تزئینی و نیز فضاهای نگهدارنده خوبی برای کتاب‌ها فراهم می‌کنند. از شلف ها می‌توان در آشپزخانه به عنوان محلی برای نگهداری بشقاب‌ها، ظروف، و دیگر وسایل آشپزخانه استفاده کرد.

شلف‌ها اندازه‌های متنوعی دارند و می‌توان آن‌ها را در هر فضایی از خانه قرار داد و هم‌چنین از آن‌ها برای نگهداری از وسایل مختلف استفاده کرد. شلف های دیواری جلوه‌ای زیبا و خاص به فضای داخلی هر خانه‌ای اضافه می‌کنند و هم‌چنین عناصری بسیار کارآمد و کاربردی محسوب می شوند.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف‌ها روی دیوار آشپزخانه

این شلف‌های دیواری زیبا که از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند بسیار منحصربه‌فرد و با طراحی کلی آشپزخانه هماهنگی فوق‌العاده زیادی دارند. این شلف‌ها نه فقط زیبایی خاصی به آشپزخانه داده‌اند، بلکه بسیار کارایی دارند و وسایل زیادی برای نمایش روی آن‌ها قرار گرفته است.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف‌ها روی دیوار سرویس بهداشتی

شلف‌های دیواری معلق به زیبایی در این فضا قرار گرفته‌اند. این شلف‌ها جلا داده شده، پاکیزه، و زیبا به نظر می رسند و با ایده طراحی سینک هماهنگی بسیار خوبی دارند.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف‌های دیواری در اتاق کار

این شلف‌های دیواری معلق که نورپردازی خوبی پیرامون آن‌ها انجام شده است بسیار لوکس، زیبا، و چشم‌گیرند و این ویژگی‌ها به دلیل نوع و محل قرارگیری آنها است. طراحی این قفسه‌ها واقعا منحصربه‌فرد است.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف‌های دیواری در اتاق نشیمن

ایده‌ای فوق‌العاده عالی برای ایجاد فضاهای نگهدارنده در یک اتاق نشیمن. این شلف های دیواری معلق زیبایی و کارایی زیادی به این اتاق اضافه کرده‌اند. این شلف‌ها ظاهر جذابی دارند و در عین حال با طراحی کلی فضا هماهنگ شده اند.

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف‌ها در بالای میز تلویزیون

عنصری خاص و زیبا که به اتاق تلویزیون این خانه اضافه شده است: این شلف های دیواری معلق نه فقط عنصری تزئینی در این فضا محسوب می شوند بلکه از بی‌روح شدن اتاق جلوگیری کرده‌اند. استفاده از این شلف ها ایده بسیار خوبی است، نظر شما در این مورد چیست؟

شلف و کاربرد آن در دکوراسیون خانه

شلف‌ها با نورپردازی خاص

در این فضا از چراغ‌های LED برای روشن ساختن شلف‌ها استفاده شده است. این کار باعث شده تا این قفسه‌ها زیباتر و شیک‌تر به نظر برسند و این زیبایی در کنار میز آینه حمام دوچندان شده است.

منبع: دلتا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر