کشف بیش از 500 کیلوگرم مواد مخدر
bato-adv
کد خبر: ۱۸۵۱
تاریخ انتشار: 2015 June 07    -    ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۵
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آغاز طرح انضباط اجتماعی در منطقه 12 گفت: در عملیات شب گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت بیش از 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 115 توزیع کننده و فروشنده این مواد افیونی نیز در این منطقه دستگیر شدند.

سردار حسین ساجدی نیا روز یکشنبه در نشست خبری تشریح عملیات شبانه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ که شب گذشته در محدوده بازار تهران اجرا شد افزود: 103 کیلوگرم از این مواد در همین محدوده کشف و بقیه آن نیز از قاچاقچیان عبوری کشف و ضبط شده است.

وی از جمع آوری نزدیک به 600 نفر از معتادین منطقه 12 شهر تهران در عملیات شب گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد و گفت: مسوولین ستاد مبارزه با موادمخدر تهران همان طور که پیش از این قول داده بودند، دو کمپ نگهداری معتادین را آماده کردند و این افراد برای نگهداری و ترک به این کمپ ها فرستاده خواهند شد.

سردار ساجدی نیا از افزایش یک هزار و 600 نفری ظرفیت کمپ های نگهداری معتادین تهران خبر داد و گفت: قرار است ظرفیت پذیرش این کمپ ها تا پایان خردادماه جاری به پنج هزار نفرافزایش داده شود.

رییس پلیس تهران بزرگ با اشاره به نیاز شهر تهران به کمپ هایی با ظرفیت بیش از 12 هزار معتاد گفت: پلیس آمادگی دارد در صورت وجود محل های نگهداری، جمع آوری این معتادین را به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه وجود معتادین و فروشندگان موادمخدر از جمله دغدغه های اصلی شهروندان ساکن در محدوده شوش، مولوی و بهارستان است، ابراز امیدواری کرد با یاری خداوند و همکاری مردم، پلیس بتواند نسبت به برخورد و جمع آوری این افراد اقدامات لازم را انجام دهد.

براساس گفته سردار ساجدی نیا، طرح های امنیت محله محور از جمله طرح هایی است که از گذشته آغاز شده و بخصوص در سال 94 با جدیت ادامه خواهد داشت.

وی به تداوم اجرای این طرح در دیگر مناطق پایتخت اشاره و اظهار کرد: پس از مولوی و شوش به عنوان محلات نابهنجار در این زمینه، پاکسازی اطراف پل مدیریت و منطقه فرحزاد را آغاز می کنیم.

تامین حقوق شهروندی مهم ترین اولویت نیروی انتظامی است
سردار ساجدی نیا در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر نظر پلیس در ارتباط با طرح شهرداری تهران برای جلوگیری از ورود موتورسیکلت های بنزینی به محدوده بازار گفت: پلیس به همراه سایر دستگاه های مرتبط از جمله شهرداری تهران همواره تحقق کامل حقوق شهروندی را درنظر دارد و به دنبال خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان است.

وی تاکید کرد: درهمین ارتباط طرح انضباط اجتماعی که در محدوده منطقه 12 شهر تهران(بازار) در حال اجراست از پشتوانه مطالعاتی برخوردار است.

برخورد پلیس تهران با مراکز غیرقانونی خالکوبی تنها با حکم قضایی
رییس پلیس پایتخت در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود مراکز متعدد غیرقانونی خالکوبی در سطح شهر تهران گفت: با کسانی که در این حوزه به صورت غیرقانونی و غیربهداشتی در حال فعالیت هستند بنا بر حکم مقام قضایی برخورد خواهد شد.

منبع: ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر