خبر اعدام مجرم مشهدی، تقطیع شده است
bato-adv
کد خبر: ۱۸۴۴۷۷
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: 2020 July 10    -    ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی در خصوص تقطیع خبر اعدام یک مجرم مشهدی در رسانه‌ها در اطلاعیه ای بیان کرد: فردی که اعدام شده، دارای ۲۰سابقه محکومیت کیفری قطعی طی سال‌های ۷۵ تا ٩٧ بوده است.

مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی در خصوص تقطیع خبر اعدام یک مجرم مشهدی در رسانه‌ها و فضای مجازی اطلاعیه ای صادر کرد:

در حالی که برخی از رسانه‌های معاند در فضای مجازی از اعدام فردی درمشهد به علت نوشیدن الکل خبر می‌دهند که آنان در این پرونده ناگفته‌های فراوانی را نادیده می‌گیرند. اما واقعیت ماجرا چیست؟

سوابق نشان می‌دهد فردی که اعدام شده، دارای ۲۰ سابقه محکومیت کیفری قطعی طی سال‌های ۷۵ تا ٩٧ بوده است.

این فرد در سال ۷۵ به دلیل ارتکاب جرایم مربوط به مواد مخدر به ۱۵ ماه حبس، جزای نقدی و شلاق محکوم می‌شود اما این پایانی بر خلاف کاری‌های وی نبود. او دو بار در سال ۷۷ و دو بار نیز در سال ۷۸ به علت ارتکاب جرایم مربوط به مواد مخدر به زندان می‌رود. در سال ۷۹ بزهکاری‌های این فرد ادامه می‌یابد و در سال ۷۹ بار دیگر به زندان می‌افتد.در سال ۸۰ نیز همین فرد بار دیگر در زندان بوده است.

▪️محکومیت این فرد در سال ٨۶ به جرم ضرب و جرح عمدی تاییدو در همان سال بار دیگر به علت شرب خمر راهی زندان می‌شود. او بعد از آزادی بار دیگر به بزهکاری هایش ادامه می‌دهد و در سال ۸۸ بار دیگر به علت ارتکاب جرایم مربوط به مواد مخدر و در سال ۸۹ به علت شرب خمر زندان و شلاق محکوم می‌شود.

محکومیت‌های متعدد این فرد در سال‌های ۸۹ ۹۰ ،۹۱ و ۹۲ نیز به علت ارتکاب جرایم مربوط به مواد مخدر و شرب خمر ادامه می‌یابد.

در سال ٩۴ نیز به جرم نوشیدن و نگهداری مشروبات الکلی به ۱۱ ماه حبس محکوم می‌شود.این فرد در سال ۹۶ هم بار دیگر به علت نگهداری مشروبات الکلی به ٨ ماه حبس محکوم می‌شود. او بار دیگر در سال ٩٧ در حالی که مست بوده بر روی موتورسیکلت درحال رانندگی پر خطر و بدون گواهینامه دستگیر می‌شود. حتی نامبرده درمقاطع مختلف زمانی به اتهاماتی مانند: آدم ربایی، تهدید، اعمال منافی عفت وسرقت نیز تحت تعقیب قرار می‌گیرد.

نهایتاً حکم فرد موصوف پس از طی تشریفات کامل قانونی به مرحله اجرا در می‌آید. بدیهی است اتخاذ رویه‌های ناصواب ونادیده انگاشتن اصول اخلاقی وتقطیع واقعیت درزمینه انتشار اینگونه اخبار با اهداف مغرضانه، نمی‌تواند حقیقت را از چشم تیز بین افکار عمومی پنهان نماید.

مهر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
0
0
حالا اینهمه جرم مرتکب شده ولی آخرش نگفت مجازات اعدام برای کدوم یکی بود
نمیشه که به یکی بگی خوب 10 بار دزدی کردی دیگه باید بکشیمت
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
صد آفرین خوبه بهش بدن.
هومن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰
0
0
در هر صورت سزاوار اعدام نبود چون همه کارها و جرمهاش یه سرش مشروب بوده به عبارتی بیمار بوده که بایستی درمان میشد اون بخاطر تهیه مشرب خلاف میکرد و سرانجام اعدام شد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
0
0
چرا برای این جرائم باید یکی را اعدام بکنند؟؟

شما هم گفته رسانه های فارسی خارج کشور را تایید کردید که این شخص را به جرم شرب مشروبات الکلی اعدام کرده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
همون اخم کردن کافی بود براش!!! اگه مست بود و به خانواده شما آسیب میزد بازم اظهار فضل می کردی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
0
0
گر حکم کنند که مست گیرند در شهر هر آنچه که هست گیرند
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر