رو درو شدن زوج جنجالی پس از طلاق
bato-adv
کد خبر: ۱۸۴۱۰۰
تاریخ انتشار: 2020 July 06    -    ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
به احتمال زیاد، جانی‌دپ و امبر هرد در دادگاهی که به زودی برگزار خواهد شد رو در روی هم قرار خواهند گرفت. این احتمال پس از آن قوت گرفت که تیم حقوقی جانی‌دپ نتوانستند مانع از ورود امبر هرد به عنوان شاهد در پرونده افشاگری روزنامه سان بشوند. جانی دپ علیه روزنامه و سردبیر روزنامه سان انگلستان به دلیل نشر اکاذیب درباره خشونت او علیه همسرش، شکایت کرد.

رو درو شدن زوج هالیوودی پس از طلاق

رو درو شدن زوج هالیوودی پس از طلاقاختصاصی «تابناک با تو»؛ به احتمال زیاد، جانی‌دپ و امبر هرد در دادگاهی که به زودی برگزار خواهد شد رو در روی هم قرار خواهند گرفت. این احتمال پس از آن قوت گرفت که تیم حقوقی جانی‌دپ نتوانستند مانع از ورود امبر هرد به عنوان شاهد در پرونده افشاگری روزنامه سان بشوند.

جانی دپ علیه روزنامه و سردبیر روزنامه سان انگلستان به دلیل نشر اکاذیب درباره خشونت او علیه همسرش، شکایت کرد.

رو درو شدن زوج هالیوودی پس از طلاق

این دادگاه در طول سه هفته برگزار خواهد شد، و درباره مقاله‌ای است که روزنامه سان در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر کرد و جانی‌دپ را به خشونت علیه همسرش متهم نمود، تلاش تیم حقوقی او بی نتیجه ماند و قرار است امبر هرد در دادگاه به عنوان شاهد اصلی حاضر شود. 

وکیل جانی‌دپ، آقای الیانور لوورز کیوسی می‌گوید: اگر امبر هرد در دادگاه هم حاضر شود ادله‌ی کافی و مستند علیه جانی‌دپ ندارد، و در این پرونده او طرف شکایت ما نیست. اما قاضی درخواست وکیل جانی‌دپ ۵۷ ساله را رد کرد و زمینه را برای حضور هرد ۳۴ ساله در دادگاه فراهم نمود. قاضی می‌گوید نیامدن شاهد روی رفتارِ طرف مورد شکایت و دفاع او از خود اثر می‌گذارد. روزنامه سان در نوشتن گزارش جنجالی‌اش علیه دپ به حرفهای امبر هرد استناد کرده بود و باید امبر در دادگاه رو در روی جانی‌دپ قرار بگیرد. 

رو درو شدن زوج هالیوودی پس از طلاق

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر