آبروریزی در مکزیک به دلیل بلد نبودن کار با فضای مجازی
bato-adv
کد خبر: ۱۸۱۲۷۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2020 June 05    -    ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
این وضعیت که توسط روزنامه بریتانیایی دیلی میل منتشر شده است، هنگامی آغاز شد که میچر ۶۶ ساله عضو مجلس سنای مکزیک دعوت رسمی را برای برگزاری جلسه دولت از طریق فناوری ویدیو در تاریخ ۲۹ ماه مه از طریق برنامه زوم دریافت کرد؛ اقدامی که توسط دولت مکزیک در طول همه گیری ویروس کرونا برای جلوگیری از خطر عفونت انجام شد.

آبروریزی در مکزیک به دلیل بلد نبودن کار با فضای مجازی

آبروریزی در مکزیک به دلیل بلد نبودن کار با فضای مجازیاختصاصی«تابناک با تو»؛ به دلیل ناآگاهی نسبت به فناوری و همراه نشدن با برنامه‌های کاربردی رسانه های اجتماعی، در کنار ممنوعیت تحمیل شده به دلیل وجود ویروس کرونا و اقدامات مرتبط با فاصله‌گذاری اجتماعی، مارتا لوسیا میچر سناتور مکزیکی در یک نشست دولتی که در جلوی دوربین رایانه منزل وی اتفاق افتاد تحت شرایطی شرم آور قرار گرفت.

این وضعیت که توسط روزنامه بریتانیایی دیلی میل منتشر شده است، هنگامی آغاز شد که میچر ۶۶ ساله عضو مجلس سنای مکزیک دعوت رسمی را برای برگزاری جلسه دولت از طریق فناوری ویدیو در تاریخ ۲۹ ماه مه از طریق برنامه زوم دریافت کرد، اقدامی که توسط دولت مکزیک در طول همه گیری ویروس کرونا برای جلوگیری از خطر عفونت انجام شد.

آبروریزی در مکزیک به دلیل بلد نبودن کار با فضای مجازی


اما به دلیل عدم تجربه در برخورد با فناوری های مدرن، سناتور میچر در این زمان در حال عوض کردن لباسش بود و عریان ظاهر شد، بدون این که متوجه شود دوربین این دستگاه کار می‌کند. این مجموعه که حدود ۱۵ عضو دارد، به علاوه فرماندار بانک مکزیک و نمایندگان مطبوعات میچر را در این شرایط مشاهده کردند و بلافاصله پس از انتشار تصویر،  او بابت خطای ناخواسته خود عذرخواهی کرد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
19
4
زود قضاوت نكنيد.... شايد ناخواسته نبود و ايشون اشراف كامل نسبت به استفاده از چنين فناوري را دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
1
15
سن و سالی ازش گذشته. جای مامان بزرگشونه!
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار