لحظه وحشتناک حمله پلنگ به مامور جنگلبانی +عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۸۱۰۳۹
تاریخ انتشار: 2020 June 02    -    ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
یک مامور جنگلبانی هند که مورد حمله پلنگ قرار گرفته بود دچار جراحت شدید شد.

یکی از خطراتی که همیشه در کمین جنگلبانان یا محیط بانان است حمله حیوانات وحشی به آن‌ها است. این پرسنل باید همیشه برای رویایی با این حیوانات درنده آماده باشند، در غیر این صورت و در صورت آماده نبودنهر اتفاقی ممکن است حتی آن‌ها جان خود را نیز از دست بدهند.

لحظه وحشتناک حمله پلنگ به مامور جنگلبانی! +عکس

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حمله پلنگ به یک مامور جنگلبانی اهل هند را به تصویر می‌کشد. این حیوان که در مزرعه‌ای در منطقه «تیلانگانا» پرسه می‌زد پس از آنکه جنگلبانان تلاش کردند آن را شکار کنند به یکی از ماموران حمله ور شد. در ویدئویی منتشر شده مشاهده می‌شود در این مامور جوان در حین فرار و از پشت سر مورد حمله این پلنگ قرار می‌گیرد. بلافاصله ماموران دیگری که در صحنه حادثه حضور داشتند به کمک همکار خود شتافته و موجب فراری شدن پلنگ شدند.

در این حادثه دست کم یک مامور جنگلبانی هند زخمی شد. در ادامه ماموران با شلیک گلوله بیهوش کننده موفق به شکار این حیوان و انتقال آن به جنگل شدند.

گفتنی است؛ حمله این پلنگ به مامور جنگلبانی هند در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز حمله پلنگی سرگردان به یک کارگر کارواش و راننده تریلی خبرساز شده بود. این دو با خوش شانسی از این حادثه جان سالم بدر بردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر