ماشین ۴ میلیارد تومانی سردار آزمون +عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۸۰۵۹۱
تاریخ انتشار: 2020 May 28    -    ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
مهاجم تیم ملی ایران که یکی از نام‌های مطرح اینروز‌های فوتبال اروپا است عکسی در اینستاگرامش با یک لامبورگینی زرد و جمله‌ای انگیزشی منتشر کرده است.

سردار آزمون یکی از برخبرترین نام‌های نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا در دوران تعطیلی کرونا بوده است. دیگر همه می‌دانند که ناپولی عاشق سردار است و اورتون و وستهم و به تازگی لورکوزن می‌خواهند این مهاجم ۲۶ ساله و روی فرم زنیت سن پترزبورگ را به خدمت بگیرند. او خودش در آخرین گفت و گویی که با برنامه "ورزش و مردم" داشت با بیان اینکه دو سال دیگر با باشگاه روسی قرارداد دارد، اما اعلام کرد که دوست دارد بعد از ۶ فصل حضور در لیگ این کشور فضا و چالش جدیدی را تجربه کند.

ماشین ۴ میلیارد تومانی سردار آزمون +عکس

سردار آزمون در آخرین پست اینستاگرامی اش در حالی که یک لامبورگینی زرد رنگ در بک گراند تصویر وجود دارد نوشته است:" هر که نهایت تلاش خود را برای رسیدن به هدف به کار گیرد، به تمام خواسته هایش میرسد. "

شاید آنچه در این عکس توجه هربیننده‌ای را جلب می‌کند آن لامبورگینی Huracan Evo که این شرکت در سال ۲۰۲۰ باردیگر و با کمی تغییرات به بازار فرستاده است. قیمت این لامبورگینی زیبا در حدود ۲۶۱ هزاردلار است که با محاسبه دلار حدود شانزده هزارتومان مبلغی در حدود ۴ میلیارد و صدو پنجاه میلیون تومان می‌شود.

سرعت این اتومبیل بیشتر از ۳۲۵ کیلومتر برساعت و صفرتاصد آن در حدود ۳ ثانیه است. یک اتومبیل فوق العاده که به خوبی می‌تواند تصویری از کپشن انرژی بخش سردار را نشان بدهد.

سردار که پیش از این یک لامبورگینی اروس-۲۰۱۹ و زرد رنگ داشت بعید نیست که به زودی به ایتالیا مهد لامبورگینی برود تا فوتبالش را در تیمی که مارادونا در آن بازی کرده ادامه بدهد.

بهداشت نیوز

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار