هنرپیشه آمریکایی یک بچه را گروگان گرفت و خود را کشت
bato-adv
کد خبر: ۱۸۰۳۳۱
تاریخ انتشار: 2020 May 25    -    ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
هنرپیشه سریال پربیننده آمریکایی در خیابان با شلیک گلوله زنی را زخمی کرد و سپس به خود شلیک کرد و جان خود را ازدست داد.

به نقل از واشنگتن تایمز، «هِیگن میلز» هنرپیشه آمریکایی سریال «سبدها» که به تازگی از زندان به جرم تجاوز آزاد شده بود در خیابان ابتدا با شلیک گلوله زنی را زخمی کرد و پس از آن با همان اسلحه خود را از پای درآورد.

کارآگاهان اعلام کردند که «هِیگن میلز» هنرپیشه ۲۹ ساله تلاش کرد تا زنی را در خانه خودش (زن) در غرب کنتاکی با اسلحه به قتل برساند سپس روی اسلحه را به طرف خود گرفت و شلیک کرد و جان سپرد، اما زن که او نیز گلوله خورده بود ازین حادثه جان سالم به در برد.

هنرپیشه آمریکایی یک بچه را گروگان گرفت و خود را کشت

پلیس مِینفیلد گفت که افسران زمانیکه به صحنه حادثه رسیدند زنی را دیدند که بیرون خانه خود ایستاده بود و خون و جای گلوله‌ای روی بازو و قفسه سینه اش دیده می‌شد.

این زن به پلیس گفت زمانیکه او و یک زن و بچه دیگر در خانه بودند این مرد اول به او شلیک کرد بعد به خودش و همانجا جانش را ازدست داد. این زن که دو گلوله خورده است در حال حاضر در بیمارستان در شرایط پایدار به سر می‌برد.

پلیس گفت که میلز در خانه قربانی، حین درگیری آن زن مسن‌تر و بچه کوچک را گروگان می‌گیرد و وقتی زن جوان‌تر به خانه می‌آید، میلز ابتدا به او شلیک می‌کند و سپس به خودش. در این درگیری، اما زن مسن و بچه جراحتی ندیده اند.

«هِیگن میلز» در ماه مارس بخاطر چند فقره آدم ربایی، تعرض، و تجاوز در «گرِیوز کانتی» دستگیر شده بود که با قرار وثیقه در تاریخ ۶ ماه می‌آزاد می‌شود.

آسوشِیتدپرس که منبع اصلی این خبر است، نامی از قربانیان جرم‌های تجاوز و خشونت جنسی وی را ذکر نکرده است.

طبق گزارش «IMBD.Com»، میلز در سال ۲۰۱۶ در مجموعه تلویزیونی «سبدها» (Baskets) شبکه تلویزیونی فاکس ظاهر شد. او همچنین در فیلم مستقل «Star Light» بازی کرده بود که قرار است در آینده نزدیک اکران شود.

فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار