باز هم کمبود آب و هوای گرم!
کد خبر: ۱۷۹۹
تاریخ انتشار: 2015 June 07    -    ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۷
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری منطقه‌ی مازندران به نقل از شرکت آبفا شهری مازندران،«ذبیح‌الله ذاکری»، در جلسه‌ی ستاد درآمد و بودجه با حضور معاونان و مدیران مناطق آب و فاضلاب شهری استان در ساری گفت: با توجه به افزایش دمای هوا و کاهش آب سفره‌های زیرزمینی همه‌ی مناطق کشور با کمبود آب مواجه است.

وی، با بیان این‌که شرکت آبفا، شرکتی خدمت‌رسان است، تصریح کرد: روش‌های تأمین منابع مالی این شرکت با سایر ادارات و دستگاه‌های اجرایی متفاوت است.

مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران، حضور مستمر مدیران مناطق در جلسات شهری را خواستار شد و افزود: مناطق تحت پوشش هم‌چون ستاد مرکزی، بدنه و بازوی شرکت در اجرای اهداف پیش‌بینی شده محسوب می‌شوند.

«محمدرضا محمودی» معاون بهره‌برداری شرکت آبفا شهری مازندران نیز با اشاره به کاهش میزان آب رودخانه و سفره‌های زیرزمینی اظهار امیدواری کرد با اجرای روش‌های اضطراری با کمبود آب در فصل تابستان مقابله کنیم که همکاری مشترکان در این زمینه ضروری است.

«هرمز نیازآذری» معاون مالی و پشتیبانی شرکت نیز در سخنانی، بر اجرای چارچوب‌های تعریف شده از سوی شرکت مهندسی شرکت آب و فاضلاب کشور در زمینه کسب درآمد تأکید کرد.

«جانعلی قنبری» معاون فنی و مهندسی نیز اظهار کرد: چون اعتبارات دولتی پاسخگوی پروژه‌ها نیست باید منابع مالی دیگری چون خرید تضمینی آب تعریف شود.

«بهزاد برارزاده» معاون برنامه‌ریزی و «رضا جانباز» معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت نیز در این نشست بر شناسایی انشعاب غیرمجاز، وصول مطالبات و راهکارهای صحیح کسب درآمد برای اجرای پروژه‌های عمرانی و ارایه خدمات به مردم تأکید کردند.

منبع: ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر