دلیل افزایش وزن "کیم جونگ اون" چه بود؟
کد خبر: ۱۷۸۷
تاریخ انتشار: 2015 June 06    -    ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۵
افزایش وزن بیش از اندازه کیم جونگ اون اخیرا به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. البته این مسئله پر بیراه هم نیست، زیرا او به سرعت در حال چاق شدن است.
 
به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت، آشپز سابق پدر کیم جونگ اون معتقد است که رهبر کنونی کره شمالی علاقه وافری به سوشی و شامپاین گران‌قیمت دارد و به همین دلیل به سرعت در حال چاق شدن است.
 
اخیرا عکس‌هایی از کیم منتشر شده که بحث چاقی او را داغ کرده است. دو تن از کارشناسان داخل استودیو سی ان ان در اظهاری نظر جالبی گفته‌اند که دلیلش این است: «کسی نیست که به کیم بگوید نه.»

کِنجی فوجیموتو کتاب خاطرات خود را با نام «من آشپز کیم جونگ ایل بودم» را منتشر کرد. کنجی 13 سال برای رهبر پیشین کره شمالی کار کرد. او می‌گوید که دلیل چاقی بیش از حد رهبر جوان کره شمالی را می‌داند: «من حداقل هفته‌ای یک بار برای جونگ ایل سوشی درست می‌کردم و جونگ اون (رهبر کنونی) همیشه می‌آمد. به همین دلیل می‌گویم که او سوشی دوست دارد. اما فقط بحث ماهی خام نیست. او شامپاین را خیلی دوست دارد. او هر بار که می‌خواهد مشروبات الکلی بنوشد حداقل دو شیشه را به تنهایی مصرف می‌کند.»
 
کیم جونگ اون 32 سال دارد و سال گذشته پس از اینکه یک ماه در رسانه‌ها دیده نشد گمان زده می‌شد که تحت عمل جراحی پا قرار گرفته است. البته شایعاتی مبنی بر بیماری نقرس به گوش می‌رسد اما سفیر کره شمالی در انگلستان می‌گوید که او در سلامت کامل قرار دارد.

دلیل افزایش وزن بیش از اندازه کیم جونگ اون فاش شد!

شیوه حکومت‌داری جونگ اون کاملا شبیه پدرش است. اخیرا او شدیدا از یک کارخانه مواد غذایی انتقاد کرده  و دلیلش نیز این بوده که آن‌ها خرچنگ دریایی برای تولید به بازار نداشتند. این اتفاق درست یک هفته پس از اعدام وزیر امور خارجه کره شمالی رخ داد. بنا به گزارش‌های رسیده به کودکان مدرسه‌ای در کره شمالی گفته می‌شود که جونگ اون در سن سه سالگی رانندگی را یاد گرفته است.
منبع: فرادید
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر