بازیگر «ایندیانا جونز» بر اثر برق گرفتگی درگذشت
bato-adv
کد خبر: ۱۷۸۲۵۷
تاریخ انتشار: 2020 May 02    -    ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
«دیمیتری دیاچنکو» هنرپیشه روسی فیلم های هالیوودی «ایندیانا جونز: پادشاهی جمجمه بلورین» و سریال چرنوبیل» بر اثر حادثه برق گرفتگی جان خود را ازدست داد.

«دیمیتری دیاچنکو» که در فیلم هایی چون «ایندیانا جونز» «ذهن های جنایتکار» و بسیاری از ویدیو گِیم ها در نقش کارکتر روس ظاهر می شد در ۵۲ سالگی بر اثر ایست قلبی ناشی از برق گرفتگی درگذشت.

«دیمیتری دیاچنکو» هنرپیشه روسی فیلم های هالیوودی «ایندیانا جونز: پادشاهی جمجمه بلورین» و سریال «خاطرات چرنوبیل» بر اثر حادثه برق گرفتگی جان خود را ازدست داد.

بازیگر «ایندیانا جونز» بر اثر برق گرفتگی درگذشت

دیاچنکو به طور ناگهانی در تاریخ ۲۱ آوریل در ساحل دیتونا، فلوریدا درگذشت. «بَری بوکین» مدیر برنامه هایش گفت: او بر اثر شوک الکتریکی ناشی از برق گرفتگی ۲۲۰ ولت که منجر به ایست قلبی اش شد، درگذشت.

او همچنین در حوزه صداپیشگی پرکار بود و در آثار مهمی چون بازی های ویدیوییِ «هشدار قرمز» «مرد آهنی» «Call of Duty» و «تام رایدر» و سریال های انیمیشن تلویزیونی «مرد خانواده» «تمشک وحشی» و «لاکپشت های نینجا» صداپیشگی کرد.

رزومه بازیگری او شامل «جی.آی. جین»(۱۹۹۷)، «اسمارت را بگیر»(۲۰۰۸)، «خاطرات چرنوبیل»(۲۰۱۲)، و مجموعه های تلویزیونی «آلیاس»، «آشنایی با مادر»، «استخوان ها»، «فرزندان آشوب»، «دو دختر ورشکسته» و «بیمارستان عمومی» می شود.

دیاچنکو که در سان فرانسیسکو متولد شد، ریشه اوکراینی، یونانی و سوئدی داشت.

وی مدرک لیسانس موسیقی خود را از دانشگاه استتسون بدست آورد، و به عنوان دانشجوی بورس تحصیلی در گیتار کلاسیک فارغ التحصیل شد و پس از آن کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی فلوریدا دریافت کرد.

فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار