افشاگری نامزد سابق آل‌پاچینو درباره او
bato-adv
کد خبر: ۱۷۱۴۳۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2020 February 21    -    ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
حضور انفرادی آل‌پاچینو در جشن اسکار مهر تأییدی بر جدایی این دو نفر بود. میتال‌گفت سعی کردم فاصله سنی را نادیده بگیرم اما با وجود تمام هشقم این‌رابطه دوام نیاورد. گفتنی است آل‌پاچینو ۱۸۰ میلیون دلار پول ثروت دارد. میتال‌دوهان در ادامه افزود: چگونه می‌توانم مؤدبانه بگویم که او...

افشاگری نامزد سابق آل‌پاچینو درباره اواختصاصی«تابناک با تو»؛ متال‌دوهان بازیگر می‌گوید به دلیل فاصله سنّی زیاد از آل‌پاچینو جدا شده‌است. فاصله سنی آن‌دو ۳۹ سال است، البته این‌تنها دلیل جدایی نیست، دوهان می‌گوید آل‌پاچینو دوست ندارد پول خرج کند.

افشاگری نامزد سابق آل‌پاچینو درباره او

میتال‌دوهان ۴۰ ساله است. او می‌گوید زندگی با یک پیرمرد، حتی اگر او آل‌پاچینو باشد کار سختی است. این بازیگر اسرائیلی فاصله سنی زیاد و خسیس بودن را دلیل جدایی خود توصیف‌کرد.

افشاگری نامزد سابق آل‌پاچینو درباره او

حضور انفرادی آل‌پاچینو در جشن اسکار مهر تأییدی بر جدایی این دو نفر بود. میتال‌گفت سعی کردم فاصله سنی را نادیده بگیرم اما با وجود تمام هشقم این‌رابطه دوام نیاورد.

گفتنی است آل‌پاچینو ۱۸۰ میلیون دلار پول ثروت دارد. میتال‌دوهان در ادامه افزود: چگونه می‌توانم مؤدبانه بگویم که او خسیس بود و فقط برایم گل می‌خرید!

افشاگری نامزد سابق آل‌پاچینو درباره او

آل‌پاچینو و بازیگری به نام لیندال‌هوبز از ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ با هم در ارتباط بودند. بورلی‌دی‌آنجلو از دیگر بازیگرانی بود که آل‌پاچینو برهه‌ای از زمان را در کنار او دیده می‌شد.

افشاگری نامزد سابق آل‌پاچینو درباره او

 

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
3
30
چرا !!!
اولش که میخواست ازدواج کنه سنش رو نمی دونست!
یا نگاهش به پول و اموال ال‌پاچینو بود.
آفرین به ال‌پاچینو که حواسش جمع بوده و سواری نداده
پاسخ ها
ناشناس
| |
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
این اسرائیلی حقه باز ظاهرا بوی پول به مشامش خورده ولی بعدش فهمیده که کور خونده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
3
25
خسیس نبوده برای تک تک دلارهاش زحمت کشیده و با تجربه بالایی که داشته میدونسته که تو برای چی رفتی سراغش. اگه عشقی درکار بود "خساست" به چشم نمی آمد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار