داستان تأثيرگذار مرد چینی که هر روز لباس عروس می‌پوشید
bato-adv
کد خبر: ۱۷۰۲۲۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2020 February 08    -    ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
هر روز ساکنان و مسافران شهر کوچک زیگانگ در استان سیچوان چین، قوه‌آنجوانا را می دیدند که لباس عروس پوشیده و رژ لب پررنگی بر لب زده‌است. هر کسی برای نخستین بار او را می‌دید، با انگشت به او اشاره می‌کرد و می‌خندید، اما وقتی دلیل این کار را متوجه می شد تا مرز گریه با او همدلی می‌کرد.

داستان تأثيرگذار مرد چینی که هر روز لباس عروس می‌پوشید

داستان تأثيرگذار مرد چینی که هر روز لباس عروس می‌پوشیداختصاصی«تابناک با تو»؛ یک‌مرد چینی پس از آن‌که تمام دارایی خود را برای درمان تنها دخترش که در چهارسالگی به سرطان خون مبتلا شد، هزینه‌ کرد و مبلغ زیاد پول قرض گرفت، برای جلب توجه مردم به تراژدی زندگی‌اش دست به حرکت عجیبی زد؛ او لباس عروس پوشید و با آرایش به میدان اصلی شهر رفت و تابلویی به‌دست‌گرفت که روی آن نوشته شده بود در جستجوی شریکی است که به او برای پرداخت هزینه های درمان فرزندش کمک کند.

هر روز ساکنان و مسافران شهر کوچک زیگانگ در استان سیچوان چین، قوه‌آنجوانا را می دیدند که لباس عروس پوشیده و رژ لب پررنگی بر لب زده‌ است.

هر کسی برای نخستین بار او را می‌دید، با انگشت به او اشاره می‌کرد و می‌خندید، اما وقتی دلیل این کار را متوجه می شد تا مرز گریه با او همدلی می‌کرد؛ به سرعت مرد چینی به سوژه خنده در شهر تبدیل شد، اما پس از اطلاع مردم از زندگی سختی که آنجوانا در آن به سر می برد، او به یک قهرمان تبدیل‌ شد.

داستان تأثيرگذار مرد چینی که هر روز لباس عروس می‌پوشید

او تاکنون توانسته ۱۶ هزار یوان معادل ۲۵۰۰ دلار جمع کند و داستان او در فضای مجازی منتشر شد و کاربران در سایت drimtim به او کمک مالی کرده‌اند. مرد چینی می‌گوید برای نجات فرزندش حاضر است، هر کاری کند و از قضاوت های مردم ترسی ندارد.

او همچنین گفت آماده است تا پایان عمرش کار کند و قرض‌هایی را که روی هم انباشت شده بپردازد و اینک امید دارد تا مبلغ کافی برای درمان فرزندش جمع شود. از آنجایی که هزینه درمان در چین بسیار بالاست، این مرد غمگین چینی همه دارایی‌هایش را برای معالجه کودکش از دست تا داده و مجبور به قرض گرفتن از هر کسی شده که می شناخته است.

داستان تأثيرگذار مرد چینی که هر روز لباس عروس می‌پوشید

بعد از چندین جلسه شیمی‌درمانی، این بیماری خیلی زود دوباره برگشت و در اینجا پدر دیگر نتوانست هزینه های درمانی را بپردازد؛ بنابراین، سعی کرد از برخی سازمان‌های بشردوستانه، افراد نیکوکار و حتی افرادی که در خیابان می‌دید، کمک بخواهد و در نهایت مجبور شد برای پرداخت هزینه به این ترفند متوسل شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
-
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
0
27
شدت فداکاری این مرد انسان را متعجب و البته بسیار متاثر می کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
2
11
ماهم داستان تراژدیک تر از این کم نداریم . زنان متاهلی که برای گذران امورات زندگی با اصرار شوهرانشان تن فروشی میکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
چرا منفی میدی؟ طبق آمار سازمان بهزیستی 6000زن شوهردار طبق خواسته شوهرانشان تن فروشی میکنند تا درکنار شوهرانشان بتوانند خرج و مخارج زندگی را تامین کنند. خیلی دردآوره ، خیلی شرم آوره بخدا.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار