آخرین اخبار از جاده های هراز و چالوس
bato-adv
کد خبر: ۱۶۹۱
تاریخ انتشار: 2015 June 05    -    ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
 سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشورگفت: برابر آخرین اخبار دریافتی، وضعیت ترافیکی در محور کرج چالوس از کمربندی چالوس تا مرزن آباد سنگین و از مرزن آباد تا سه راهی دیزین نیمه سنگین گزارش شده است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به وضعیت ترافیکی در محور هراز تصریح کرد: در این محور از محدوده پارک جنگلی آمل تا تونل شماره یک محدوده پنجاب و سه راهی بلده ترافیک نیمه سنگین است . همچنین در محدوده شیرگاه تا سواد کوه در محور فیروزکوه نیز وضعیتی مشابه وجود دارد.

به گفته رحمانی در محدوده‌ منجیل و رودبار در محور رشت قزوین نیز وضعیت ترافیکی نیمه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در مورد محدودیت‌های اعمالی در محورهای شمالی نیز گفت: برابر برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ساعت 12 امروز جمعه تردد کلیه وسایل نقلیه از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع شده و از ساعت 15 نیز تردد از چالوس به سمت کرج به صورت یکطرفه انجام خواهد گرفت و این ممنوعیت تا ساعت 4 بامداد روز شنبه 16 خرداد ادامه خواهد داشت و در صورت لزوم تمدید نیز خواهد شد.

رحمانی ادامه داد: در محور هراز نیز از ساعت 13 امروز 15 خرداد تردد هرگونه وسیله نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 14 امروز تردد در این محور فقط از سمت آب اسک به سمت رودهن قابل انجام است و این ممنوعیت تا ساعت 3 بامداد روز شنبه ادامه دارد.

وی همچنین در خصوص وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به حرم امام (ره) نیز گفت: بار ترافیکی اطراف حرم امام در حال حاضر تخلیه شده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

رحمانی درباره وضعیت جوی جاده ها نیز گفت: در هیچ یک از محورهای کشور مشکل جوی خاصی گزارش نشده است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن 88255555 از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور و نیز امداد رسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر