تجاوز به زن جوان در خانه مرد رمال
bato-adv
کد خبر: ۱۶۸۲۳۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2020 January 18    -    ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
اختلافات من و شوهرم از هفته اول زندگی مشترکمان آغاز و در مدت کوتاهی به مشکلات جدی تبدیل شد. ما از نظر عاطفی و زناشویی نسبت به همدیگر خیلی بی احساس شده بودیم و فکر می‌کنم مسائل و مشکلات زندگیمان از غرور و خودخواهی بیش از حد شوهرم سرچشمه می‌گرفت.

او عادت داشت هر موضوعی را با مادرش در میان بگذارد و متاسفانه این مسئله باعث شد مادر و خواهر شوهرم از سر دلسوزی با دخالت‌های نابه جای خود آتش بیار معرکه شوند. زن جوان در مرکز مشاوره پلیس افزود: با این وضعیت واقعا مانده بودم چه کار کنم و هر روز با یکی از دوستانم که او نیز دلخوشی از شوهرش نداشت درد دل می‌کردم و هر دوی ما دنبال راه و چاره‌ای می‌گشتیم تا این که یک روز زن ناشناسی در یک مجلس عمومی با معرفی فردی ادعا کرد او فالگیری ماهر و حرفه‌ای است و می‌تواند هر طلسم و گره بسته‌ای را در زندگی زوج‌های جوان باز کند.

من و دوستم با خوشحالی به سراغ این فرد رفتیم. او در جلسه اول با هر دوی ما صحبت کرد و سپس برای چند روز دیگر وقت داد تا تنها به دیدنش بروم.بیشتر بخوانید:
تجاوز فوتبالیست معروف به یک دختر در توالت دانشگاهزن ۲۹ ساله افزود: من طبق قرار قبلی، ساعت ۳ بعدازظهر روز مورد نظر به خانه مرد رمال رفتم و او اظهار داشت باید متن طلسم شکن را روی بدنم بنویسد. رمال شیطان صفت آن روز زمانی که با مخالفتم روبه رو شد با توسل به زور و تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

آن روز با وضعیتی به هم ریخته و پریشان از خانه آن مرد کثیف بیرون آمدم و با عجله به خانه دوستم رفتم. با به وجود آمدن این مشکل از نظر روحی و روانی آسیب جدی دیده ام و نمی‌توانم در این باره چیزی به شوهرم بگویم، چون توجیهی برای علت حضورم در خانه فالگیر کثیف ندارم.

زن جوان اشک هایش را پاک کرد و افزود: معلوم نیست این رمال هوسران تا به حال چند فرد ساده لوح را مثل من طعمه هوس‌های خود کرده است؟ کاش برای حل مشکلات زندگی ام راه درست را انتخاب می‌کردم و‌ای کاش شوهرم نیز مهارت‌های زندگی را بلد بود تا این همه بدبختی و سرافکندگی برایم به بار نمی‌آمد.

رویداد24

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
0
11
زن جوان اشک هایش را پاک کرد و افزود: معلوم نیست این رمال هوسران تا به حال چند فرد ساده لوح را مثل من طعمه هوس‌های خود کرده است؟
نه خانم محترم شما ساده لوح نیستی. به معنای واقعی بی فکر هستی و قصد داشتی با توسل به رمل و جادو دیگران را به زانو دربیاری ولی خودت به زانو در آمدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
0
0
پینوکیو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
0
0
یعنی رمال از عاقبت کار هیچ ترسی نداشته با وجود اینکه آدرس و اسم و مکانش مشخصه چرا نترسیده که گیر بیفته
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر