این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید
bato-adv
کد خبر: ۱۶۶۹۱۴
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: 2020 January 06    -    ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
همیشه به ما گفته اند که باید با همسرمان صادق باشیم، اما این صداقت بدین معنی نیست که هر حقیقتی را به زبان بیاوریم. گاهی بیان یک حقیقت نه تنها فایده‌ای ندارد، بلکه به ضرر رابطه تان نیز تمام می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید که رابطه‌ای بلند مدت و سالم با همسرتان داشته باشید، مواردی را که در ادامه برایتان آورده ایم، مانند یک راز نزد خودتان نگه دارید.

این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید

این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید«تابناک با تو»؛ همیشه به ما گفته اند که باید با همسرمان صادق باشیم اما این صداقت بدین معنی نیست که هر حقیقتی را به زبان بیاوریم. گاهی بیان یک حقیقت نه تنها فایده ای ندارد، بلکه به ضرر رابطه تان نیز تمام می شود. بنابراین اگر می خواهید که رابطه ای بلند مدت و سالم با همسرتان داشته باشید، مواردی را که در ادامه برایتان آورده ایم، مانند یک راز نزد خودتان نگه دارید.

از خانواده او خوش تان نمی آید

شما مجبورید که با خانواده همسرتان در ارتباط باشید، بنابراین حتی اگر به آنها علاقه ندارید، بهتر است که این موضوع را به رویتان نیاورید. اگر دوست دارید که احترام میان شما و همسرتان از بین نرود، سعی کنید که نکات مثبت خانواده همسرتان را ببینید تا رابطه با آنها برایتان قابل تحمل باشد، در غیر صورت وارد بحثی با همسرتان خواهید شد که هیچ نتیجه مثبتی نخواهد داشت.

خانواده شما از همسرتان راضی نیست

نیازی نیست که به همسرتان بگویید خانواده شما علاقه ای به او ندارند. این کار تنها موجب ناراحتی و نگرانی همسرتان شده و وضعیت را بدتر می کند. به جای آن سعی کنید به دنبال دلیل این رفتار خانواده تان باشید و فرصتی را ایجاد کنید تا این کدورت ها میان شان برطرف شود.

این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید!

دیگر عاشق دلخسته او نیستید

اکثر زوج ها پس از مدتی احساس می کنند که دیگر آن شور و نشاط و عشق آتشین روزهای اول را نسبت به همسرشان ندارند. اختلاف نظرها در هر رابطه ای وجود دارد، طبیعی ست که شما هیجان روزهای اول را نداشته باشید اما این را هم بدانید که از بین رفتن این هیجان به معنی کم شدن علاقه شما نیست، بلکه تنها فرم رابطه تان تغییر کرده است. بنابراین بهتر است که این موضوع را به روی همسرتان نیاورید زیرا ممکن است که تنها توهمی بیش نباشد.

دست و پا چلفتی هستید

اگر هنگام درست کردن غذا هزار بار اشتباه کردید یا آنقدر حواس پرت هستید که یادتان می رود کدام کار را چه زمانی انجام دهید و... بهتر است که این سوتی ها را برای خودتان نگه دارید. تنها در مواقعی که اتفاق خنده داری برایتان رخ داد، آن را برای همسرتان تعریف کنید، در غیر این صورت لازم نیست که خودتان را در مقابل همسرتان فردی دست و پا چلفتی و حواس پرت جلوه دهید. این کار تنها اعتماد به نفس شما را پایی می آورد.

این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید!

از دوست او خوش تان می آید

طبیعی ست که ما به سمت زیبایی جذب شویم. گاهی ما از یک بازیگر یا خواننده خوشمان می آید و گاهی یک فرد عادی نظر ما را به خود جلب می کند. اما باید حواس تان باشد زیرا اگر آن فرد عادی دوست همسرتان است، بهتر است که از بیان کردن آن امتناع کنید زیرا حسادت همسرتان را بر می انگیزید.

رازی که دوست تان به شما می گوید

مطمئنا دوستان تان رازهایشان را با شما در میان می گذارند، حتی اگر شما همه چیزتان را به همسرتان می گویید، بهتر است که دور این یک مورد را خط بکشید. زیرا ممکن است که همسرتان ناخواسته آن را لو دهد یا این که یک روزی از آن راز بر علیه دوست تان استفاده کند، از این رو اگر می خواهید که اعتماد دوست تان را نسبت به خودتان از بین نبرید، راز نگه دار خوبی باشید.

این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید!

همسرتان زیادی حساس است

ممکن است همسر شما از چیزی ناراحت شود که از نظر شما اهمیت چندانی ندارد، در این شرایط نباید به او بگویید که آدم حساسی هستی زیرا این حرف جز حس تحقیر و شرمندگی برای او چیزی به همراه نخواهد داشت. به جای آن از او بخواهید که در مورد علت ناراحتی اش با شما گفتگو کند.

رابطه ای که با آدم های قبلی تان داشته اید

احتمالا قبل از همسرتان آدم های زیادی در زندگی تان بوده اند اما بهتر است که خاطراتی که با آنها داشته اید را نزد خودتان نگه دارید در غیر این صورت حسادت همسرتان را بر می انگیزید. اگر همسر شما در رابطه با شما احساس امنیت دارد، با بیان جزییات بی اهمیتی از گذشته، او را حساس نکنید.

این راز‌ها را از همسرتان پنهان کنید!

یک بار خیانت کرده اید

خیانت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، حتی اگر شما یک بار این اشتباه را در روابط قبلی تان مرتکب شده اید، بدین معنی نیست که آدم خیانتکاری هستید. پس بهتر است که این موضوع را مانند رازی برای خودتان نگه دارید، در غیر این صورت شک را به دل همسرتان راه می اندازید. اگر می خواهید که نگاه همسرتان به شما تغییر نکند، از بیان اشتباهاتی که در روابط عاطفی قبلی تان کرده اید، خودداری کنید.

از هدیه او خوش تان نیامده است

طبیعی ست که ما گاهی از هدایایی که دریافت کرده ایم، خوشمان نیاید اما اگر این هدیه از طرف شریک زندگی مان باشد، شرایط کمی فرق می کند. اگر شما در این شرایط به روی خودتان بیاورید که از هدیه او خوشحال نشده اید، آیا شرایط تغییری می کند؟ بهترین راه حل این است که با روی خوش از او تشکر و از هدیه ای که گرفته اید استفاده کنید.

او در کارش حرفه ای نیست

اگر شریک زندگی تان فکر می کند که در یک حرفه ای، مانند خوانندگی یا نویسندگی، خوب است اما شما نظری خلاف او دارید، بهتر است که توی ذوق اش نزنید و او را به ادامه کارش تشویق و تحسین کنید. روانشناسان ثابت کرده اند که صداقت همیشه کارساز نیست. گاهی ما برای جلوگیری از صدمه زدن به عزیزان مان باید حقیقت را پنهان کنیم. بنابراین حتی اگر شما از عملکرد او در زمینه ای راضی نیستید، بهتر است که به روی خودتان نیاورید.

منبع: برترینها

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهتاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
11
11
سلام بر شما با تو یی عزیز
ممنون بابت مطالب خیلی مفید و کاملتان و واقعا به دردبخور
امیدوارم که دوستان این مطالب را بخوانند و در زندگی مشترک حتما به کار ببرند
سپاس
javad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
11
25
لطفاً مطالبی را بگذارید که به فرهنگ ایرانی ربط داشته باشه.
مرگ بر اسراییل
|
Germany
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
27
12
یک بار خیانت کرده اید

خیانت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، حتی اگر شما یک بار این اشتباه را در روابط قبلی تان مرتکب شده اید، بدین معنی نیست که آدم خیانتکاری هستید. پس بهتر است که این موضوع را مانند رازی برای خودتان نگه دارید، در غیر این صورت شک را به دل همسرتان راه می اندازید. اگر می خواهید که نگاه همسرتان به شما تغییر نکند، از بیان اشتباهاتی که در روابط عاطفی قبلی تان کرده اید، خودداری کنید
اگر یکبار خیانت نمیشه آدرس خونتو بده تا.....
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
خيلي كژ فهمي
ناشناس
| |
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
استدلالت در حد تیم ملی کندذهنانه، تو هم کاپیتان با ضریب هوشی 70
ناشناس
| |
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
یکبار سرچ کن توی منابع اسلامی و شرعی . این توصیه بزرگان دین هست که اگر خیانتی کردی توبه کنی و هرگز تکرار نکنی و به همسرت هم لازم نیست که بگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
13
12
حرف راراست بایدگفت
هرحرف راست رانمی بایدگفت.
زن ها ازحرف درست وراست وخوب وخوشایندهم حرف مفت بیرون میکشن وشربه پا می کنندچه برسه به این چیزهایی که شما گفتید.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
به زن ها توهین نکن تا توهین نشنوی
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
3
3
مفید بود مرسی
رضا تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
2
8
یه مطلبی رو همینطوری برداشتین ترجمه کردین که بعضی جاهاش مشخصا هیچ سنخیتی با ایرانی جماعت نداره.
هر چند از دیدگاه روان شناسی شاید صحبت های درستی باشند.
اما به نظر من، ترویج صداقت و درستی اونم در برخی مسائل که حق هر زوجی هست که قبل از ازدواج یا در حین زندگی مشترک اونو بدونن فکر کنم بیشتر به درد انسانیت و تحکیم خانواده بخوره ... مثلا خیانت. باورم نمیشه که شما دارین اینو تبلیغ می کنین که اگه خیانت کردی پنهانش کن. یا اگه قبل از ازدواج رابطه داشتی پنهانش کن. حق طبیعی طرف مقابل هست که اینها رو بدونه و تصمیم بگیره! چون بالاخره ماه پشت ابر نمی مونه و اثرات بعدی پنهان کاری به مراتب بیشتر و فاجعه بار تر هست. آدم یا نباید یه کاری رو انجام بده یا وقتی انجام داد پاش وایسته و هزینه های لازم رو بده تا زندگیش دوباره به حالت عادی برگرده. هرچند اون حالت عادی دیگه باب میلش نباشه!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر