مردِ جوان: همسرم به من خیانت می‌کند
bato-adv
کد خبر: ۱۶۲۹۳۵
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 November 22    -    ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
زمانی مسیر زندگی ام به بی راهه رفت که تازه فهمیدم همسرم تألمات روحی و روانی دارد و چند بار خودکشی ناموفق داشته است و حتی با مردان غریبه بسیار بی پروا ارتباط دارد.

اگرچه ۱۳ سال با «هستی» اختلاف سنی داشتم، اما وقتی نگاهم به چشمان زیبا و معصومانه او در تصویری افتاد که خواهرم نشانم می‌داد، برای لحظه‌ای قلبم لرزید و این گونه عاشق شدم تا جایی که تحصیلات تکمیلی را رها کردم با این حال خیلی زود ورق برگشت و آن چشم‌های زیبا به گونه‌ای شیطانی شد.

این‌ها بخشی از اظهارات جوان ۲۸ ساله‌ای است که سوء ظن «خیانت» سراسر وجودش را فرا گرفته بود. او که دستاویزی بهتر از قانون نمی‌دید وارد کلانتری شد تا چاره‌ای برای رهایی از این مشکل پیدا کند. این مرد جوان درحالی که بیان می‌کرد با این ازدواج آینده ام را تباه کرده ام، درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت: با آن که در یکی از رشته‌های کارشناسی ارشد علوم انسانی دانش آموخته بودم، اما باز هم نمی‌توانستم شغل مناسبی پیدا کنم.

مردِ جوان: همسرم به من خیانت می‌کند

خدمت سربازی را تمام کرده و با خودروی پدرم مشغول مسافرکشی بودم تا این که تصمیم گرفتم در آزمون دکترا شرکت کنم و به عنوان هیئت علمی در یکی از دانشگاه‌های کشور استخدام شوم چرا که من بچه زرنگ فامیل بودم و اطرافیانم انتظار داشتند به رتبه‌های علمی بالا برسم. از سوی دیگر نیز هدف‌های بزرگی را در ذهن داشتم که باید برای رسیدن به آن‌ها ادامه تحصیل می‌دادم.

خلاصه اتاقم پر از جزوه و کتاب و دفتر بود و من خودم را برای آزمون دکترا آماده می‌کردم که روزی خواهر بزرگم در حالی که عکس دختر نوجوانی را در دست داشت وارد اتاق شد و گفت: این عروس خانم زن داداش آینده ماست!

با بی میلی سرم را بلند کردم و نگاهی به آن تصویر انداختم، اما در یک لحظه مانند برق گرفته‌ها نگاهم به چشمان زیبای آن دختر خیره ماند. به طوری که گویی سال‌ها منتظر چنین فرشته‌ای بودم. چشمان معصوم آن دختر مرا گرفتار کرده بود، بی اختیار لبخندی زدم و خواهرم با خوشحالی به سوی مادرم دوید و فریاد زد: «نه چک زدیم نه چونه، عروس اومد به خونه!» خلاصه خیلی زود مراسم خواستگاری برگزار شد و من مقابل «هستی» نشستم. آن شب او به چیزی جز گل‌ها و نقش و نگار قالی نگاه نمی‌کرد و با شرم و خجالت فقط به حرف‌های من گوش می‌داد.

با خودم گفتم اگرچه او ۱۵ سال دارد، اما نجیب‌ترین دختری است که می‌تواند مرا برای رسیدن به خوشبختی همراهی کند، اما مادرم مخالف ازدواج ما بود. او اعتقاد داشت پدر هستی سابقه دار است و در خانواده آشفته‌ای زندگی می‌کند که از نظر فرهنگی و اجتماعی تفاوت زیادی داریم با این حال من عاشق چشم‌های هستی شده بودم و نمی‌توانستم به این استدلال‌ها توجه کنم.

بالاخره با وجود همه مخالفت‌ها من و هستی پای سفره عقد نشستیم به طوری که خود را خوشبخت‌ترین مرد روی زمین تصور می‌کردم. ولی مادرم درست می‌گفت، خانواده آشفته هستی تاثیرات نامطلوبی بر رفتار و شخصیت او گذاشته بود و هنوز مدت کوتاهی از ازدواج مان نگذشته بود که بهانه گیری و خودسری‌های هستی آغاز شد.

پدر و مادر او جدا از یکدیگر زندگی می‌کردند و من سعی داشتم همه خواسته‌های او را تامین کنم تا بهانه‌ای برای مشاجره وجود نداشته باشد. با این حال، زمانی مسیر زندگی ام به بی راهه رفت که تازه فهمیدم همسرم تألمات روحی و روانی دارد و چند بار خودکشی ناموفق داشته است و حتی با مردان غریبه بسیار بی پروا ارتباط دارد.

او هیچ تعهدی به من نداشت و همواره در حال پیامک بازی با مردان غریبه بود. چند بار او را بخشیدم تا شاید دست از این ارتباط‌های گناه آلود بردارد، اما فایده‌ای نداشت تا این که بعد از یک مشاجره لفظی از خانه خارج شد و به مکان نامعلومی رفت. بعد از چند روز دوباره به خانه بازگشت و من با بررسی تلفن همراهش دریافتم او به من خیانت می‌کند و همچنان با مردان غریبه در ارتباط است.

اکنون مدت هاست که سوء ظن خیانت زندگی ام را به نابودی کشانده و دیگر نمی‌توانم به چشمان شیطانی او نگاه کنم و ... شایان ذکر است به دستور سرهنگ نوروزی (رئیس کلانتری شفا) پرونده این مرد جوان در دایره مددکاری اجتماعی مورد بررسی‌های کارشناسی قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
6
50
۱۵ ساله بوده ؟ و با تو ۱۳ سال اختلاف سنی داشت؟ خدا عقل بده . بچه میخواستی بیاری ؟ من فکر میکنم مشکل اصلی خود این آقا هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
3
32
فیلم ترکی خوبی میشه از روش ساخت
پاسخ ها
آراز
| |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اسامی رو عوض نکن 60 ساله به اینجور فیلمها می گن: فیلم فارسی
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
2
19
صد رحمت به فیلم هندی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
2
5
آقایون
از بچه انتظار همسری نداشته باشید .
زیبا احمدپور از تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
0
وای
زیبا احمدپور از تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
2
2
خیانت خیلی دردناکه. قلبت از وسط پاره پاره میشه. وقتی بفهمی یک هفته بعد دعوا با تو با اون یکی رفته شهر کتاب و بگو و بخند داشته. وقتی بفهمی تو به فکرش بودی ولی اون با یکی دیگه خوش بوده و به تو خندیده. ادم دیونه میشه.
زیبا احمدپور از تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
1
1
ا این ازدواج آینده ام را تباه کرده ام !!! خیلی ها به امید سفر خارج و پول زیاد یا دختر جوان و خوشگل و زیبایی ازدواج می کنند اما بعد داغش رو دلشون میمونه کسی میدونه چرا؟ شاید نفرین ها یا بدی هایی که کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
2
0
یک ماجرای واقعی من براتون میگم مال یکی از نزدیکانم. پسره به خاطر دختره ازمون دکترا شرکت میکنه. دو دقیقه بعد ازمون باهم حرف میزنن. اما دختره بهانه میکنه که دارم ازدواج می کنم. چخارماه بعد پسره خبر قبولیش میاد اما با گریه میره مصاحبه با گریه قبول میکنه و با گریه زندگیش میگذره. یکسال بعد دست به خودکشی نافرجام میزنه. بشدت افسرده شد و کارش به قرص خوردن کشید درس و کار و زندگی رو ول کند و روانپریش شد. اما اون دختر و پسر بهش نامردی کردن و خیانت کردند. گاهی از عدالت خدا متعجب میشم. دختره هم کمی تاوان داد اما نه باندازه دیگران.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اون پسر از اولش روانی بوده و دختره فهمیده-وگرنه مردم سختی های زیادی تو زندگی میکشن وصبوری میکنند
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
2
اينترنت كه قطع شده . لابد اين خانم هم سر براه شده . قابل توجه امام جمعه تهران كه قطع اينترنت را تحليل فرمودند.!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
1
8
وقتی یک مرد بزرگسال دنبال ازدواج به یک دختر بچه باشه نتیجه اش همین میشه
اتفاقا خود این آقای به اصلاح تحصیل کرده مشکل داره
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار