اقدام خجالت‌آور زوج پلید تهرانی با دخترجوان
bato-adv
کد خبر: ۱۶۲۴۴۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 November 17    -    ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
زوج خلافکاری به اتهام ربودن یک دختر جوان و سرقت اموالش در دادگاه کیفری استان تهران به حبس محکوم شدند. قضات شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران این زوج تبهکار را پس از محاکمه در مجموع به 20 سال حبس محکوم کردند.

اواخر پاییزسال گذشته دخترجوانی به نام مریم به کلانتری در غرب تهران مراجعه کرد و به افسر پرونده اش گفت: چند وقت پیش درآرایشگاه با زنی آشنا شدم بعد از مدتی قرار شد دوست شوهرش را برای ازدواج به من معرفی کند. روز موعد فرا رسید و با این زن و همسرش به محل قرار رفتیم اما در بین مسیر ناگهان شوهر فریبا با یک تیغ موکت بری مرا به مرگ تهدید کرد و حتی با تیغ ضربه‌ای به پایم زد واز من خواست گوشی تلفن همراه و پولهایم را به او بده

آنها مرا به مخفیگاهشان در کرج بردند وبا تهدید ازمن فیلم گرفتند.

به‌ دنبال اظهارات این دختر، تیمی ازکارآگاهان توانستند در جریان تحقیقات میدانی ،زوج خلافکار را شناسایی و دستگیر کنند.

فرید - 23 ساله - که متهم اصلی پرونده است و سوابق متعدد کیفری از جمله دو فقره قتل غیرعمد و سرقت در کارنامه اش به ثبت رسیده است در جریان محاکمه به قضات عالی رتبه گفت: اسلحه ام قلابی بود. با نقشه قبلی می‌خواستیم از مریم سرقت کنیم . اما خیلی زود من پشیمان شدم و نیمه‌های شب او را به میدان فرهنگ برگرداندم و همان جا رهایش کردم.

فریبا 21 ساله هم اتهام خود را انکار کرد و گفت: «سه سال قبل بعد از جدایی از همسرم با فرید آشنا شدم. پدر و مادرم سال‌ها قبل فوت کرده‌اند از آنجا که حامی نداشتم با فرید ازدواج کردم. من مریم را نمی‌شناختم. روز قبل از حادثه، فرید با تهدید چاقو تمام پول پس‌اندازم را گرفت و مجبورم کرد در ربودن مریم با او همراه شوم از ترس پذیرفتم .او مریم را به‌عنوان مسافر سوار کرد و من هم به اجبار در ماشین بودم و در آدم‌ربایی و سرقت نقشی نداشتم.

قضات دادگاه صبح دیروز پس از شور با توجه به محتوای پرونده و بررسی مدارک موجود متهم اصلی -فرید- را به اتهام آدم ربایی به 15سال زندان و فریبا را به اتهام معاونت در آدم ربایی به 5سال حبس محکوم کردند

رکنا

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
0
0
سارقین دلقک ...خوب مسخره ها این دختره آدرس و محل کا تون را می دانست توقع داشتید براتون پلیس نیاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
0
0
دو فقره قتل در پرونده داره و اونوقت راست راست راه می ره؟
آقای رییسی کجایی؟ خوابی یا بیدار؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار