فهرست تمامِ کنسرت‌های آبان‌ماه تهران و شهرستان‌
کد خبر: ۱۶۱۰۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 November 02    -    ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

با پایان یافتن ماه محرم و صفر کنسرت‌های پاپ در تهران و شهرستان‌ها از سر گرفته خواهد شد. کنسرت‌های آبان‌ماه از دهم ماه آغاز خواهد شد و گروه‌هایی مانند «سون» و «آمو» و خوانندگانی چون زانیار خسروی، امید حاجیلی، سینا درخشنده، محسن ابراهیم‌زاده، مهدی جهانی، در سالن‌های مختلف تهران روی صحنه خواهند رفت.

فهرست کنسرت‌های آبان ماه در تهران و شهرستان‌ها

مرکز همایش‌های برج میلاد، سالن میلاد واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن ایوان شمس، تالار اندیشه برخی از سالن‌هایی هستند که در روزهای آینده میزبان خوانندگان خواهند بود. تالار وحدت نیز طبق روال همیشه به برگزاری کنسرت‌های ارکسترال و سنتی می‌پردازد و اعضای گروه‌ بانوان «نوشه» و بهرنگ معتمدی افرادی هستند که طی روزهای آینده در این سالن به اجرای کنسرت خواهند پرداخت.

خوانندگانی چون علیرضا قربانی، رضا بهرام، علیرضا طلیسچی و اشوان نیز قرار است طی روزها و هفته‌های آینده در شهرهای مختلف روی صحنه بروند.

سالن همایش‌های امام علی (ع)

نیما پور فرج

نیما پورفرج (خواننده موسیقی پاپ) روز جمعه دهم آبان‌ماه در سالن همایش‌های امام علی (ع) طی یک سانس به روی صحنه رفت. قیمت‌های بلیت این کنسرت از 40‌هزارتومان تا 60‌هزارتومان متغیر بود.

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی

گروه موسیقی «سون»

گروه موسیقی «سون» قرار است روز پنجشنبه 16 آبان‌ماه طی دو سانس در سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه برود. زمان برگزاری کنسرت مذکور ساعات 19:00 و 22:00 است. قیمت‌ بلیت‌های این کنسرت بر اساس جایگاه از 60‌هزارتومان تا 170‌هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروش نرفته و علاقمندان برای خرید فرصت دارند.

رحیم شهریاری

رحیم شهریاری خواننده موسیقی پاپ روز جمعه 17 آبان‌ماه طی سانس‌های 18:30 و 21:30 در سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 65‌هزارتومان تا 175‌هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت فرصت دارند.

زانیار خسروی

زانیار خسروی روز شنبه 18 آبان‌ماه طی دو سانس 19:00 و 22:00 در سالن «میلاد» میزبان هوادارانش خواهد بود. قیمت بلیت‌های این کنسرت که هنوز به طور کامل فروش نرفته از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی روز یکشنبه 19 آبان‌ماه طی سانس‌های 19:00 و 22:15 در سالن «میلاد» روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

امید حاجیلی

امید حاجیلی که طی ماه‌های اخیر کنسرت‌های متعددی در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرده قرار است روز سه‌شنبه 21 آبان‌ماه طی دو سانس 19:00 و 22:00 در سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه برود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغییر است و علاقمندان برای خرید فرصت دارند.

مهدی جهانی

مهدی جهانی روز چهارشنبه 22 آبان‌ماه راس ساعات 19:00 و 21:00 در سالن «میلاد» میزبان علاقمندانش خواهد بود. قیمت بلیت‌های کنسرت حاجیلی نیز مانند دیگر کنسرت‌های سالن «میلاد» از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید فرصت دارند.

محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم‌زاده که پیش از ماه محرم و صفر کنسرت‌های متعددی در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرده، روز پنجشنبه طی دو سانس میزبان علاقمندانش خواهد بود. این کنسرت راس ساعات 19:00 و 22:00 روی صحنه می‌رود و قیمت بلیت‌های آن از 55‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است. بلیت‌های کنسرت مذکور هنوز به طور کامل فروش نرفته است.

سالن‌همایش‌های برج میلاد

سینا درخشنده

سینا درخشنده خواننده جوان موسیقی پاپ روز دوشنبه 27 آبان‌ماه طی سانس‌های 18:30 و 21:30 در سالن «میلاد» به اجرای کنسرت می‌پردازد. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 45‌هزارتومان است که بر اساس جایگاه صندلی‌ها تا 185‌هزارتومان افزایش می‌یابد.

تالار اندیشه (حوزه هنری)

گروه موسیقی بانوان «فرشته‌های ایران»

گروه موسیقی بانوان «فرشته‌های ایران» به سرپرستی گلناز گلزاری، روز پنجشنبه 30 آبان‌ماه راس ساعت 17:30 در تالار «اندیشه» روی صحنه خواهد رفت. قیمت‌های بلیت این کنسرت از 70‌هزارتومان تا 125‌هزارتومان متغیر است. سحر شاطری (نوارنده درامز)، ریما حسن‌زاده (نوازنده گیتار الکتریک)، سحر میرهاشمی (نوازنده پرکاشن و قانون)، مارال خلیلی (نوازنده دف و دایره)، غزاله میرزازاده (نوازنده فلوت)، موژان میرزایی (نوازنده ویلون) و خزر چکاوک (نوازنده کیبورد و پیانو) اعضای گروه موسیقی «فرشته‌های ایران» هستند. ساره گودرزی نیز خواننده این گروه است و خزر چکاوک تنظیم آثار و رهبری ارکستر را به عهده دارد.

تالار وزارت کشور

«آموبند»

اعضای گروه موسیقی «اتحاد، موسیقی، استوار» با نام «آموبند» قرار است، روز پنجشنبه سی آبان‌ماه در تالار وزارت کشور روی صحنه می‌روند. زمان اجرای این کنسرت ساعت 18:30 است و قیمت بلیت‌های آن از 50‌هزارتومان تا 180‌هزارتومان متغیر است و هنوز به طور کامل فروش نرفته است.

تالار «ایوان شمس»

علی معتمدی

علی معتمدی یکی دیگر از خوانندگان موسیقی پاپ قرار است به اتفاق اعضای گروهش روز جمعه یکم آذرماه در تالار ایوان شمس به اجرای کنسرت بپردازد. زمان اجرای این کنسرت ساعت 21:00 است و قیمت بلیت‌های آن از 60‌هزارتومان تا 180‌هزارتومان متغییر است.

تالار وحدت

گروه موسیقی بانوان «نوشه»

اعضای گروه موسیقی بانوان «نوشه» که در زمینه پاپ فعالیت می‌کنند،‌ قرار است با همراهی گروه حرکت مهرگان، روز جمعه 17 آبان‌ماه طی یک سانس در تالار وحدت روی صحنه بروند. زمان اجرای این کنسرت ساعت 14:00 است و قیمت بلیت‌های آن از 50‌هزارتومان تا 180‌هزارتومان متغیر است.

بهرنگ معتمدی

بهرنگ معتمدی قرار است با حمایت دایامد (تنها نمایندگی رسمی گروه جورجیو‌ آرمانی در ایران) در تالار وحدت به اجرای کنسرت بپردازد. زمان اجرای معتمدی روز دوشنبه 20 آبان‌ماه است و راس ساعت 21:00 روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 60‌هزارتومان تا 180‌هزارتومان متغیر است. علاقمندان هنوز برای خرید بلیت فرصت دارند و می‌توانند به صورت مجازی جایگاه صندلی خود را معین کنند.

کنسرت‌های آبان‌ماه شهرستان‌ها؛

استان فارس، شهر شیراز

«سالن حافظ»

محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم‌زاده قرار است طی روزهای امروز و فردا 11 و 12 آبان‌ماه در سالن حافظ شهر شیراز روی صحنه برود. زمان اجرای کنسرت‌ها طی روزهای مذکور، ساعات 18:00 و 21:00 است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 90‌هزارتومان تا 120‌هزارتومان متغیر است و هنوز به کامل فروش نرفته است.

استان مرکزی- شهر اراک

«مجتمع فرهنگی ستارگان »

رضا بهرام

رضا بهرام خواننده موسیقی پاپ قرار است امروز و فردا 11 و 12 آبان‌ماه، ‌در مجتمع فرهنگی ستارگان شهر اراک به اجرای کنسرت بپردازد. زمان برگزاری کنسرت طی روزهای ذکر شده ساعات 18:30 و 21:30 خواهد بود. قیمت بلیت‌های کنسرت رضا بهرام از 30‌هزارتومان تا 130‌هزارتومان متغیر است. تمام بلیت‌های این کنسرت فروخته شده است و هواداران رضا بهرام در اراک باید منتظر کنسرت‌های بعدی این خواننده باشند.

رسول شعبانی

رسول شعبانی خواننده موسیقی پاپ قرار است طی روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 آبان‌ماه، راس ساعت 21:30 در مجتمع فرهنگی ستارگان شهر اراک به اجرای کنسرت خیریه بپردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 30‌هزارتومان تا 50‌هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت هنوز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان برای خرید فرصت دارند.

استان مازندران، شهر آمل

سالن اریکه آریایی

علیرضا قربانی

علیرضا قربانی که آلبوم مشترکش با همایون شجریان به زودی منتشر می‌شود، قرار است روز دوشنبه 13 آبان‌ماه راس ساعت 21:00 در سالن اریکه آریایی شهر آمل میزبان علاقمندانش باشد. قیمت بلیت‌های این کنسرت بر اساس جایگاه صندلی‌ها از 110‌هزارتومان تا 120‌هزارتومان متغیر است. هواداران علیرضا قربانی برای خرید بلیت فرصت دارند.

آذربایجان شرقی، شهر تبریز

مرکز همایش‌های بین‌المللی

محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم‌زاده که کنسرت‌های شهرستان خود را آغاز کرده در شهر تبریز نیز به اجرای کنسرت می‌پردازد. ابراهیم‌زاده روز پنجشنبه 16 آذرماه طی دو سانس 18:00 و 21:00 میزبان تبریزی‌ها خواهد بود و در مرکز همایش‌های بین‌المللی این شهر به روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های کنسرت مذکور از 60‌هزارتومان تا 120‌هزارتومان متغیر است. گفتنی است بلیت‌های کنسرت ابراهیم‌زاده به طور کامل فروخته شده است.

استان گلستان، شهر گرگان

سالن «فخرالدین اسعد گرگانی»

مهدی صالحی

مهدی صالحی (خواننده موسیقی پاپ) روز پنجشنبه 16 آذرماه در سالن «فخرالدین اسعد گرگانی» شهر گرگان به اجرای کنسرت می‌پردازد. زمان اجرای کنسرت مهدی صالحی ساعت 19:00 است و قیمت بلیت‌های آن بر اساس جایگاه صندلی‌ها از 35‌هزارتومان تا 75‌هزارتومان متغیر است. اهالی شهر گرگان برای خرید بلیت همچنان فرصت دارند.

استان هرمزگان، شهر بندرعباس

سالن «شهید آوینی»

اشوان

اشوان خواننده موسیقی پاپ روز جمعه 24 آبان‌ماه راس ساعت 19:30 در سالن «شهید آوینی» شهر بندرعباس به اجرای کنسرت می‌پردازد. قیمت حداقلی این کنسرت 60‌هزارتومان است که تا 150‌هزارتومان افزایش می‌یابد. بلیت‌‌های کنسرت اشوان هنوز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان می‌توانند هرچه زودتر برای خرید اقدام کنند.

مهدی احمدوند

مهدی احمدوند یکی از خوانندگانی است که اواخر آبان‌ماه در بندرعباس به اجرای کنسرت می‌پردازد. زمان برگزاری کنسرت مذکور روز شنبه 25 آبان‌ماه، راس ساعت 22:00 است و مکان آن سالن «شهید آوینی» خواهد بود. قیمت‌های بلیت این کنسرت نیز از 60‌هزارتومان تا 150‌هزارتومان متغیر است. علاقمندان می‌توانند برای خرید بلیت اینترنتی اقدام کنند.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی نیز طی هفته‌های آینده در سالن «شهید آوینی» بندرعباس به اجرای کنسرت می‌پردازد. این خواننده قرار است روز دوشنبه 27 آبان‌ماه راس 22:00 میزبان هوادارانش در بندرعباس باشد. قیمت‌های بلیت این کنسرت از 60‌هزارتومان آغاز می‌شود و تا 150‌هزارتومان افزایش دارد. بندرعباسی‌ها می‌توانند پیش از اتمام فروش بلیت‌ها برای خرید اقدام کنند.

امید حاجیلی

امید حاجیلی روز پنجشنبه 30 آبان‌ماه راس ساعت 22:00 در سالن «شهید آوینی» بندرعباس روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های کنسرت حاجیلی نیز مانند دیگر خوانندگان از 60‌هزارتومان تا 150‌هزارتومان متغیر است.

ایلنا

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مشهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
0
0
شهری رو میشناسم که مردمش از برگزاری کنسرت های مجاز هم محرومند
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر