پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکش
bato-adv
کد خبر: ۱۵۸۷۲۴
تاریخ انتشار: 2019 October 08    -    ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مسابقه در محل اجرای اجلاس نوآوری جوانان در رباط برگزار شد. دو تا سه هزار نفر از جوانان مراکشی از مدارس و دانشگاه‌های رباط در این مسابقه شرکت کردند. پرنسس ماری ۴۷ ساله با استایل ورزشی سرمه‌ای رنگ و کلاه خاکستری در این مراسم دیده شد،

پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکشاختصاصی تابناک باتو؛ پرنسس «ماری» همسر شاهزاده «فردریک» ولیعهد دانمارک در مسابقه ماراتونی که در رباط پایتخت مراکش برگزار شد، در خلال دیدار رسمی خود از این کشور شرکت کرد.

 

پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکش

مسابقه در محل اجرای اجلاس نوآوری جوانان در رباط برگزار شد. دو تا سه هزار نفر از جوانان مراکشی از مدارس و دانشگاه‌های رباط در این مسابقه شرکت کردند. پرنسس ماری ۴۷ ساله با استایل ورزشی سرمه‌ای رنگ و کلاه خاکستری در این مراسم دیده شد، او پیش از شروع مسابقه و حضور شرکت کنندگان در محل اجرای مسابقه حاضر و در حالی که لبخند می‌زد به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکش
پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکش
او در افتتاحیه اجلاس نوآوری جوانان رباط ۲۰۱۹ که وزارت جوانان و ورزش مراکش با همکاری برنامه توسعه سازمان ملل و وزارت امور خارجه دانمارک برگزار شده بود، درباره استعداد جوانان مراکشی و طرح‌های نوآورانه آن‌ها سخنرانی کرد.

پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکش

این دیدار رسمی از مراکش پس از اعلام رسمی تعیین شاهزاده «فردریک» به عنوان جانشین تخت پادشاهی دانمارک و همسرش پرنسس «ماری» به عنوان جانشین و نماینده ملکه «مارگریت دوم» صورت می‌گیرد. قصر سلطنتی دانمارک بیانیه جانشینی را در صفحه رسمی خانواده سلطنتی دانمارک در اینستاگرام منتشر کرد و تصویری از مارگریت، فردریک و پرنسس ماری را در حال امضای سند جانشینی تاج و تخت به اشتراک گذاشت.

پرنسس دانمارکی در دوی ماراتن مراکش

آن‌ها با این امضا اختیارات پادشاهی دانمارک و نایب السلطنتگی را به ماری و فردریک سپردند تا در صورت غیاب پادشاه و ملکه اداره امور و انجام مسئولیت‌های رسمی را به دست بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر