ماجرای دزدیدن سگ ۴۰میلیونی در سعادت‌آباد
bato-adv
کد خبر: ۱۵۶۴۴۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2019 September 14    -    ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

اوایل هفته گذشته زن جوانی در خیابان‌های شمال تهران بود که ناگهان خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌ای رنگ جلوی راهش را گرفت و پس از لحظاتی فریاد‌های کمک زن جوان در خیابان سعادت آباد به گوش رسید. زن جوان به خودروی پژو آویزان بود که خودرو به سرعت حرکت کرد و مردان مرموز با کشاندن زن جوان روی زمین موفق به فرار شدند.

دادسرای جنایی

زن جوان که روی بدنش آثار کشیده شدن روی زمین نمایان بود با چهره‌ای آشفته و ناراحت پا در دادسرای امورجنایی تهران گذاشت و از ربوده شدن بچه شش ساله اش به بازپرس جنایی خبر داد.

ماجرای دزدیدن سگ ۴۰میلیون تومانی در سعادت‌آباد

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شوند و در گام نخست زن جوان هدف تحقیق قرار گرفت. زن جوان که سولماز نام دارد به ماموران گفت: پسر شش ساله ام را در آغوش گرفته بودم و در خیابان سعادت آباد قدم می‌زدم که ناگهان خودروی پژوی نقره‌ای جلوی پایم توقف کرد و مردان غریبه به زور پسرم را از من گرفتند سعی داشتم مانع کارشان شوم که خودروی شان شروع به حرکت کرد و دزدان کیفم را نیز گرفتند و در حالی که روی زمین کشیده می‌شدم پا به فرار گذاشتند که از درد زیاد کیفم را رها کردم و دزدان خشن، پسر و کیفم را سرقت کردند.

سگ دزدی

کارآگاهان تحقیقات پلیسی را در گام نخست روی نزدیکان زن جوان آغاز کردند که در این مرحله مشخص شد ماجرای آدم ربایی دروغ بوده و دزدان سگ زن جوان را به سرقت برده اند. زن جوان در این مرحله گفت: من تنها زندگی می‌کنم و وابستگی زیادی به سگم دارم و، چون می‌خواستم پلیس خیلی زود دزدان سگم را پیدا کنند ادعا کردم که پسرم را ربوده اند. تیم پلیسی در ادامه تحقیقات پی بردند که زن جوان روی سگش یک GPS نصب کرده، اما با توجه به سرقت گوشی موبایل زن جوان که GPS به آن وصل بود ردزنی دزدان غیر ممکن شد.

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا این که دزدان سگ گران قیمت که ۴۰ میلیون تومان ارزش دارد از طریق موبایل سولماز توانستند با صاحب سگ تماس بگیرند و برای پس فرستادن سگ درخواست ۲۰ میلیون تومان کردند. سولماز که حاضر بود برای پس گرفتن سگش پول میلیونی را بپردازد با دزدان قرار ملاقات گذاشت که در آخرین لحظه دزدان محل قرار را به محل دیگری منتقل کردند و این روند در چند مرحله ادامه داشت و در نهایت دزدان سگ در محل حاضر نشدند.

دستور بازپرس

با توجه به سرقت مقرون به آزار دزدان خشن بازپرس پرونده دستور داد تا کارآگاهان صاحب خودروی پژو را ردیابی کنند و همزمان تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری دزدان خشن وارد عمل شوند.

روزنامه خراسان

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
19
14
وای به حال اون جامعه ای که درآن با پول سگ یک نفر می شود آرزوهای ده ها هزار کودک را برآورده کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
هر چیزی جای خودش رو داره. با پول اینترنت و کامپیوتر تو هم میشه چند گرسنه رو سیر کرد. حاضری ازشون دست بکشی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
4
22
چه گوگولیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
2
11
دزدان مفت خور هم یادشون باشه هر وقت سگی رو میدزدن خیلی زود بازرسیش کنن که اگه GPS بهش وصل بود از کار بندازنش.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
3
3
بنده ی خدا برای گرفتن سگش باید دروغ بگه تا پیگیر کارش بشن ....
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار