چگونه در خانه بوتاکس کنیم
bato-adv
کد خبر: ۱۵۶۰۵۵
تاریخ انتشار: 2019 September 10    -    ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
برای از بین بردن چین و چروک صورت نیاز نیست از بوتاکس استفاده کنید بلکه به کمک ماسک هاک طبیعی می‌توانید این کار را انجام دهید. در این بخش با معرفی چند ماسک خانگی جایگزین بوتاکس به شما می‌گوید که چگونه در خانه بوتاکس کنید.

چگونه در خانه بوتاکس کنیم«تابناک باتو»  برای از بین بردن چین و چروک صورت نیاز نیست از بوتاکس استفاده کنید بلکه به کمک ماسک هاک طبیعی می‌توانید این کار را انجام دهید. در این بخش با معرفی چند ماسک خانگی جایگزین بوتاکس به شما می‌گوید که چگونه در خانه بوتاکس کنید.

 

چگونه در خانه بوتاکس کنیم

انجام بوتاکس آخرین قدم برای از بین بردن چین و چروک‌های صورت است. زیرا شما به راحتی و به کمک ماسک‌های خانگی و طبیعی می‌توانید از دست چروک‌های صورت خلاص شوید.

ماسک سبز بسازید

چگونه در خانه بوتاکس کنیم

به کمک سبزیجات سبز می‌توانید ماسکی بسازید که چین و چروک صورت را از بین می‌برد،

٢٠٠ گرم اسفناج را با ٢٠٠ گرم کلم پیچ مخلوط کنید و آن‌ها را بپزید و کمی آب اضافه کنید و در مخلوط کن بریزید.

سپس یک چهارم روغن زیتون و خامه ترش به آن بی افزایید تا به صورت مخلوطی یک دست شود و به مدت ٨ دقیقه این ماسک را بر روی صورت خود قرار دهید.

ماسک سفت کننده صورت

چگونه در خانه بوتاکس کنیم

یک عدد لیمو، یک قاشق عسل، یک قاشق ماست و یک قاشق مخمر را با یکدیگر مخلوط کنید و به مدت ٣٠ دقیقه بر روی پوست خود قرار دهید. این ماسک سبب سفت شدن پوست صورت و همچین رفع چین و چروک‌های صورت می‌شود.

ماسک نشاسته و آب هویج

چگونه در خانه بوتاکس کنیم

یک قاشق نشاسته ذرت را با نصف لیوان آب سرد مخلوط کنید

 سپس نصف لیوان آب گرم به آن اضافه کنید تا به دست آمدن مخلوط کرم رنگ آن را بر روی حرارت قرار دهید پس از آنکه کرم سرد شد پنج قاشق آب هویج و یک قاشق ماست به آن اضافه کنید این ماسک را هفته‌ای پنج بار به مدت ٣٠ دقیقه بر روی پوست صورتتان قرار دهید.

سفیده تخم مرغ را به کمک هم زن به خوبی بزنید و کمی آب لیمو و روغن نارگیل به آن اضافه کنید و به مدت یک ربع به صورت دورانی صورتتان را با این ماسک ماساژ دهید و برای تاثیر بهتر پس از گذشت ۱۵ دقیقه صورتتان را با چای بابونه بشویید.

خاصیت مثبت زیتون بر روی پوست صورت

چگونه در خانه بوتاکس کنیم

زیتون خاصیت مثبت بسیاری دارد و سبب زیبایی پوست صورت میشود جهت از بین بردن خطوط صورت هسته زیتون را به خوبی بکوبید و به مدت پانزده دقیقه بر روی خطوط صورت قرار دهید همچنین میتوانید میوه زیتون را هم بصورت درشت خورد کرده و بر روی خطوط صورت خود قرار دهید این کارسبب صاف شدن صورتتان میشود.

آسمونی

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار