عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
bato-adv
کد خبر: ۱۵۵۴۶۸
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2019 September 03    -    ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
پیدا کردن یک هدیه ازدواج مناسب از جمله مأموریت هاب سخت و سردرگم کننده است. نظرتان درباره انتخاب هدیه ازدواج برای یک زوج سلطنتی چیست؟ با وجود اینکه خانواده پادشاهی انگلستان از طرفدارانشان خواسته اند تا به جای دادن هدیه به آنها، پول هدایا را به انجمن‌های خیریه بپردازند، اما با این وجود هنوز هم هدیه دریافت می‌کنند.

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتیاختصاصی تابناک باتو؛ پیدا کردن یک هدیه ازدواج مناسب از جمله مأموریت هاب سخت و سردرگم کننده است. نظرتان درباره انتخاب هدیه ازدواج برای یک زوج سلطنتی چیست؟ با وجود اینکه خانواده پادشاهی انگلستان از طرفدارانشان خواسته اند تا به جای دادن هدیه به آنها، پول هدایا را به انجمن‌های خیریه بپردازند، اما با این وجود هنوز هم هدیه دریافت می‌کنند.
مجله hellomagazine گزارشی درباره عجیب‌ترین هدایای ازدواج ملکه‌ها و پادشاهان را تهیه کرده که می‌خوانید:

۱. گاو هندی

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
بدون شک شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل دوشس ساسکس، وقتی شنیدند که «بیتا ایندیا» (مؤسسه غیر دولتی در دهلی هند) نگهداری و مراقبت یک گاو هندی ضعیف و مجروح بی پناه را از طرف آن‌ها بر عهده گرفته اند، غافلگیر شده و بسیار خوشحال شدند. اسم این گاو مِری (ترکیبی از دو اسم مگان و هری) است، و بقیه عمرش را در یک پناهگاه آرام در ایالت «مهاراشترا» زندگی می‌کند.

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی

۲. دوچرخه بزرگ با دو صندلی

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
نخست وزیر انگلستان، «بوریس جانسون» زمان ازدواج شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در سال ۲۰۱۱ شهردار لندن بود و در آن وقت به آن‌ها یک دوچرخه با دو صندلی هدیه داد. به نظر می‌رسد شهردار لندن فقط به این هدیه بسنده نکرد بلکه در مقابل جمعیت میدان «ترافالگار» در روز عروسی گفت: من به شدت مشتاقم تا این زوج را روی دوچرخه در کنار هم همراه با آغاز زندگی جدیدشان در جزیره آنجلسی ببینم.

۳. قایق بادبانی

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
شاهزاده موناکو رینیه سوم و همسرش پرنسی «گریس کلی» کشتی به نام «اریون» را به عنوان هدیه ازدواج از طرف یک سرمایه دار یونانی به نام «ارسطو اوناسیس» در سال ۱۹۵۴ میلادی دریافت کردند.

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
پرنسس گریس از این کشتی برای میزبانی از مهمانان مهم خود در سفرهایش به دریای مدیترانه استفاده می‌کرد و سرانجام کشتی را شرکت Quasar Expeditions در سال ۲۰۰۶ خرید.

۴. زمین بازی تنیس

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
از جمله عجیب‌ترین هدایای سلطنتی که دریافت شده می‌توان به ورزشگاه تنیس اشاره کرد که شهردار «سوندربورگ» دانمارک به، ولی عهد دانمارک شاهزاده فردریک و پرنسس ماری به مناسبت ازدواجشان اهدا کرد.

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی

۵. قایق کایاک

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
شاهزاده سوئدی کارل فیلیپ و همسرش پرنسس صوفیا، یک قایق کایاک با دو صندلی دریافت کردند. کایاک یک نوع قایق کوچک با دو پارو است که از طرف دولت سوئد به نمایندگی از مردم این کشور به عنوان هدیه ازدواج در سال ۲۰۱۵ به آن دو اهدا شد. اما این همه چیز نیست، به طوریکه این زوج که به علاقه زیاد به آب و هوای آزاد شناخته می‌شوند یک منطقه محافظت شده ویژه را در استان ورملاند سوئد دریافت کردند.

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی

۶. پازل بزرگ

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
وقتی پادشاه اسپانیا فیلیپ ششم با ملکه «لتزیا اورتز» در سال ۲۰۰۴ میلادی ازدواج کرد، آن دو یک هدیه عبارت از یک پازل بزرگ را از مردم شهر اویدو دریافت کردند که شکل آن تصویری از مردم بود.

۷. گیاخاک

عجیب‌ترین هدایای ازدواج‌های سلطنتی
شاهزاده چارلز علاقه زیادی به کشاورزی دارد، به همین دلیل انجمن محلی روستا در استان سامرست انگلستان یک تن گیاخاک (گیاخاک یا گیاه‌خاک بخش ترکیب آلی خاک است. گیاخاک باقیمانده گیاهان و اجساد جانوران پس از مرگ آن‌ها است و به عنوان مواد بارورکننده زمین مورد استفاده قرار می‌گیرند.) هدف از اهدای گیاخاک به چالرز استفاده از ا. ن. در محل زندگی خانوادگی اک در استان «گلوسترشر» پس از ازدواج با پرنسس دایانا بوده است.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
2
45
ذره ای تجمل ، برهنگی مفرط یا جلافتی که در برخی عروس های تازه به دوران رسیده خودمان مشاهده می شود دیده نشد . نه از بالن سواری خبری هست نه عقد زیر آب و... تازه شازده هم هستند
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
اینا ندید بدید نیستند ولی افراد معمولی یک شب تو زندگی دارند و بقیه باید سگ دو بزنند تا از گشنگی نمیرند
رزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
1
8
تو صورت این عروس خانمها یک قلم آرایش هم نمی بینی.اما عروسهای ما...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
1
2
تاریخ ثابت کرده که همیشه سیاستمداران بزرگ اخلاق را در خانواده خود و بی اخلاقی را در جامعه رواج می دهند. ما هوشیارتر باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر