حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود
bato-adv
کد خبر: ۱۵۲۹۱۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 August 07    -    ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
بازیگران سینما فقط بر پرده‌ی سینما خوش نمی‌درخشند بلکه در صحنه‌ی زندگی هم تلاش‌های قابل تحسینی دارند. در واقع زندگی آن‌ها هم مانند هر انسان دیگری مملوء از تلاش و مبارزه برای رسیدن به موفقیت است. آن‌ها تا رسیدن به شهرت راه سختی را طی می‌کنند، به همین دلیل داستان‌های جالبی در مورد اتفاقاتی که در این راه از سر گذرانده اند، دارند.

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود«تابناک باتو» بازیگران سینما فقط بر پرده‌ی سینما خوش نمی‌درخشند بلکه در صحنه‌ی زندگی هم تلاش‌های قابل تحسینی دارند. در واقع زندگی آن‌ها هم مانند هر انسان دیگری مملوء از تلاش و مبارزه برای رسیدن به موفقیت است. آن‌ها تا رسیدن به شهرت راه سختی را طی می‌کنند، به همین دلیل داستان‌های جالبی در مورد اتفاقاتی که در این راه از سر گذرانده اند، دارند. در ادامه به حقایقی تحسین برانگیز درباره‌ی زندگی تعدادی از بازیگران هالیوودی می‌پردازیم.

۱- امیلیا کلارک قبل از بازی در سریال «بازی تاج و تخت»، برای پرداخت اجازه خانه اش همزمان شش جا کار می‌کرد

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

وقتی کستینگ ایجنتِ امیلیا کلارک با او تماس گرفت (کار کستینگ ایجنت انتخاب بازیگر و پیشنهاد او به کارگردان‌ها یا استودیو‌های فیلمسازی است)، امیلیا تازه از دانشکده‌ی تئاتر فارغ التحصیل شده بوده و همزمان شش شغل داشت تا بتواند اجاره خانه اش را پرداخت کند. این تماس درمورد تست بازیگری سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) بود. امیلیا هر چه در توانش بود برای این تست انجام داد و دقیقاً همانی بود که باید می‌بود.

کلارک در تست بازیگری اش برای نقش «دنریس» بسیار خوب ظاهر شد و کار او مورد پسند شورانر‌های «بازی تاج و تخت» یعنی دیوید بنیاف و دن ویس قرار گرفت، اما آن‌ها مجبور بودند رئیس شبکه‌ی اچ بی او را هم راضی کنند. به همین دلیل وقتی امیلیا در تست دوم حاضر شد، فقط بنیاف و ویس لبخند به لب داشتند نه رئیس شبکه.

ویس در اینباره گفته: «امیلیا پرسید کاری هست که از دستش بربیاد تا جو رو عوض کنه و بنیاف هم ازش پرسید میتونی برقصی. امیلیا هم بدون هیچ اشتباهی مثل یه ربات شروع کرد به رقصیدن. این کار رو متعهدانه و خیلی خوب انجام داد. حتی رئیس شبکه هم دیگه چاره‌ای جز لبخند زدن نداشت.»

۲- کیت هرینگتون به خاطر حفظ شأن یک زن خود را درگیر یک دعوا کرد و روز بعد با یک چشم کبود به تست بازیگری سریال «بازی تاج و تخت» رفت

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

کیت هرینگتون با دختری که «آن زمان به نوعی می‌شود گفت: با او رابطه داشت» به مک دونالد رفته بود. هیچ میز خالی‌ای در رستوران نبود به همین خاطر، آن‌ها در نهایت با یک زوج دیگر سر یک میز نشستند. مردی که آنجا نشسته بود شروع کرد به توهین کردن به دختر همراه هرینگتون، به همین دلیل کیت با او درگیر شد. اما آن مرد بسیار درشت اندام‌تر از او بود و به گفته‌ی کیت «او را له کرد».

هرینگتون -چه بازنده‌ی این دعوا بوده باشد چه برنده‌ی آن- همان کاری را کرد که هر مرد دیگری در چنین موقعیتی باید انجام دهد. جالب آنکه فردای همان روز کیت با یک چشم کبود در تست بازیگری سریال «بازی تاج و تخت» حاضر شد.

۳- جیم کری در ۱۲ سالگی، بعد از مدرسه، ۸ ساعت در یک کارخانه کار می‌کرد تا کمک خرج خانواده اش باشد

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

پدر جیم کری شغلش را از دست داد و خانواده‌ی او مجبور شدند مدتی را درون یک ون زندگی کنند. جیم که در آن زمان هنوز به مدرسه می‌رفت، بعد از مدرسه، ۸ ساعت در یک کارخانه کار می‌کرد. اما با وجود این مشکلات، جیم هرگز از رویای کمدین شدنش دست نکشید. در ۱۵ سالگی، کری شروع به اجرای استندآپ کمدی در یک کلوب کمدی در تورنتو کرد.

۴- رابرت داونی جونیور یک بار جان خانم مسنی که دچار خونریزی شده بود را نجات داد

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

این خانم مسن با ویلچرش در حال رد شدن از روی یک شیب راهه بود که قلم پایش دچار بریدگی شدیدی شد. داونی جونیور که در آنجا حضور داشت به یک نفر گفت: با آمبولانس تماس بگیرد، با کتش، زخم زن را بست، به او اطمینان داد همه چیز رو به راه خواهد شد و به او گفت که پا‌های زیبایی دارد. او می‌دانست که تا رسیدن آمبولانس باید چطور حواس زن را پرت کند. داونی به زن گفت: فراموش نکند که با او تماس بگیرد تا یک روز باهم غذا بخورند.

علاوه بر این، رابرت می‌تواند به خوبی آواز بخواند و درشرف راه اندازی پروژه‌ای برای پاکسازی کره زمین از آلودگی است.

۵- علاقه‌ی جیسون موموآ به همسرش، لیزا بونت، به دوران کودکی اش برمی گردد‌ی جیسون موموآ

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

جیسون موموآ درباره‌ی علاقه اش به همسرش گفته: «فراتر از عشق در نگاه اول بود. هشت سالم بود که اونو تو تلویزیون دیدم و گفتم: “مامان من اون رو میخوام. ” همیشه می‌خواستم بهش بگم تا آخر عمر دنبالت میام و به دستت میارم، ولی تا وقتی که صاحب دو تا بچه نشده بودیم اینو بهش نگفتم، چون ترسناک و عجیب به نظر میومد. همیشه دلم میخواست ببینمش. اون یه ملکه است، همیشه بوده.»

۶- جیسون موموآ با کمک یک رقص سنتی به نام هاکا توانست دو نقش را تصاحب کند

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

جیسون موموآ در تست بازیگری سریال «بازی تاج و تخت» یک رقص سنتی به نام هاکا که مربوط به فرهنگ مائوری می‌شود را به زیبایی اجرا کرد. به گفته‌ی موموآ، از آنجایی که شخصیت «کال دروگو» دیالوگ بسیار کمی در فیلمنامه داشت، او تصمیم گرفت از این رقص برای تست بازیگری اش استفاده کند، چون رقص بسیار قدرتمند، ترسناک و زیبایی است. این رقص سنتی با کاراکتر دروگو کاملاً هماهنگ بود. اجرای قدرتمند موموآ باعث شد او موفق شود نقش کال دروگو را تصاحب کند و به او کمک کرد برای نقش «کونان» در فیلم «کونان بربر» (Conan the Barbarian) هم انتخاب شود.

۷- کورتنی کاکس به اِد شیرن اجازه داد در یکی از خانه هایش زندگی کند

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

مثل نقشش «مونیکا» در سریال «دوستان» (Friends) که به ریچل اجازه داد در آپارتمانش زندگی کند، کورتنی کاکس در زندگی واقعی هم قلب مهربانی دارد. کاکس به اِد شیرن، خواننده‌ی مشهور و محبوب، اجازه داد در خانه اش در مالیبو زندگی کند و اِد زمانی که در حال کار بر روی آهنگ‌های جدید آلبوم بعدی اش بود، چندین ماه را در خانه‌ی کورتنی زندگی کرد و آن‌ها حالا دوستی نزدیکی باهم دارند.

البته خوبی‌های آدم‌های خوب بی جواب نمی‌ماند. اِد، کورتنی را با دوستش، جانی مک دید، موزیسین ایرلندی، آشنا کرد و حالا او و کورتنی با یکدیگر نامزد هستند. شیرن می‌گوید تا به حال هیچوقت آن دو را تا این حد خوشحال ندیده بود.

۸- رابرت دنیرو خودش را وقف نقش هایش می‌کند، در آن‌ها فرو می‌رود و خودش را تبدیل به آن‌ها می‌کند

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

دنیرو برای بازی در نقش «جیک لاموتا» در فیلم «گاو خشمگین» (Raging Bull) خودش را رسماً تبدیل به یک بوکسور کرد. او ۲۷ کیلوگرم به وزن خود اضافه کرد و صد‌ها ساعت در رینگ بوکس با خود لاموتا تمرین می‌کرد. او مهارت زیادی در بوکس پیدا کرد و حتی در ۳ مسابقه‌ی سطح پیشرفته شرکت کرد که در ۲ تای آن‌ها به پیروزی رسید. لاموتا او را تحسین می‌کرد و حتی می‌گفت: او استاندارد‌های تبدیل شدن به یک بوکسور حرفه‌ای را دارد.

رابرت دنیرو برای نقشش در فیلم «راننده تاکسی» (Taxi Driver) هم مدتی راننده تاکسی شده بود و حتی برای نقشش در فیلم «تنگه وحشت» (Cape Fear) به یک دندانپزشک پول داد تا به دندان هایش شکلی نامرتب و ساییده دهد.

۹- مورگان فریمن برای نجات جمعیت زنبورها، مزرعه‌ی ۵۰۲ هزار متر مربعی اش را تبدیل به پناهگاهی برای زنبور‌های عسل تبدیل کرد

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

مورگان بدون آنکه قصدی برای برداشت عسل داشته باشد، در مزرعه‌ی خود گل‌های مورد علاقه‌ی زنبور‌های عسل را کاشت. فریمن هنگام غذا دادن به زنبور‌ها لباس زنبورداری به تن نمی‌کند و زنبور‌ها هم او را نیش نمی‌زنند. او متوجه شده اگر رفتار پرخاشگرانه‌ای با زنبور‌ها نداشته باشید، آن‌ها به شما حمله نخواهد کرد.

هشتاد درصد از کار گرده افشانی در سرتاسر دنیا توسط زنبور‌ها انجام می‌شود. به همین دلیل است که کمک به بقای آن‌ها و افزایش جمعیت آن‌ها بسیار ضروری است.

۱۰- جنیفر لارنس با وجود دو بار رد شدن در تست بازیگری اش، دست از تلاش برنداشت و بالاخره توانست آن نقش را به دست آورد

حقایق جالب و تحسین برانگیز درباره سلبریتی های هالیوود

جنیفر لارنس برای نقش اصلی فیلم «زمستان استخوان سوز» (Winter’s Bone) دو بار تست داد، اما مسئول انتخاب بازیگر و تهیه کننده‌ی فیلم به او گفتند که چهره‌ی او برای این نقش مناسب نیست. اما لارنس دست از تلاش برنداشت. وقتی تیم انتخاب بازیگر به نیویورک رفته بود، او با چشمانی که تعمداً با گریه قرمزشان کرده بود به نیویورک رفت، دوباره تست داد و توانست آن نقش را تصاحب کند. به گفته‌ی لارنس احتمالاً او آن‌ها را ترسانده بود و آن‌ها به همین خاطر این نقش را به او داده بودند. جنیفر بازی خوبی از خود در این فیلم ارائه داد و این نقش به سکوی پرتاب او تبدیل شد.

علاوه بر این، لارنس بنیادی تأسیس کرده که کار آن حمایت از سازمان‌هایی است که نیاز‌های اساسی کودکان را تأمین می‌کنند و امکاناتی مانند آموزش، هنر و دیگر موارد برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
1
17
خوشحالم که در یک جای دیگر دنیا مردم زحمت می کشند و نتیجه زحماتشان را برداشت می کنند، ولی در این جای دنیا یا نتیجه زحماتت نصیب دیگران میشه یا اون لحظه آخر که می خوای نتیجه بگیری یا تحریم میشی یا قانون و تبصره هاش عوض میشه یا مدیر مجموعه میره و کسی به جاش میاد که کلن یک کلمه از کارت متوجه نمی شند و ... .
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار