فلج‌شدن دانش‌آموز رودباری با لگد آقای معلم+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۵۲۸۷۴
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 August 06    -    ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

پسر نوجوان بخاطر تنبیه یک معلم در شهرستان رستم آباد رودبار دیگر نمی تواند با دوستانش بازی کند و تنها از پشت پنجره خانه شان تماشاگر دوستانش است. پدر این پسر از ناعدالتی و اینکه معلم مدرسه با نفوذ به پرونده توانسته اتهام کودک آزاری را از خودش دور کند شکایت دارد.

روز 25 اسفند ماه سال گذشته دانش آموز پایه ششم در حیاط مدرسه با دوستانش سرگرم بازی بود که در یک ماجرای بچه گانه با یکی از دانش آموزان پایه سوم که در حال بازی فوتبال بود درگیر شد که در این صحنه معلم جوان که با دانش آموزان پایه سوم در حال بازی بود متوجه درگیری این 2 دانش آموز شد و بدون هیچ صحبتی و همانطور که در فیلم مشاهده می شود به سمت پسر 12 ساله رفته و چند لگد محکم به پای این پسر زد.

محمد سجاد لنگان لنگان به اتاق مدیر مدرسه رفت و از معلم جوان شکایت کرد اما هیچ اتفاقی نیفتاد و این دانش آموز در حالیکه اشک می ریخت به کمک دوستانش به اتاق درس رفت تا زنگ آخر به صدا در آمد و به سختی خود را به پشت در اتاق مدیر رساند تا اینکه پدرش وارد مدرسه شد .

فلج‌شدن دانش آموز رودباری با لگد آقای معلم

پدر محمد سجاد وقتی پسرش را دید که نمی تواند روی پایش بایستد وارد اتاق مدیر شد و خواست تا دوربین مداربسته حیاط مدرسه را بررسی کند تا علت این درگیری را متوجه شود که در صحنه ای عجیب دید معلم جوان بدون هیچ حرفی برای جدا کردن 2 دانش آموز، محمد سجاد را با لگدهای پی در پی از محل دور می کند.

رفتار مدیر مدرسه نشان از آن داشت که گویا هیچ اتفاقی نیفتاده hsj و پدر جوان وقتی رفتار عجیب مدیر مدرسه را دید به سراغ پسرش رفت و او به بیمارستان منتقل an و سپس از معلم مدرسه شکایت کرد.

محمد سجاد دیگر نتوانست روی پای راsتش قدم بردارد و 2 ماه روی تخت داخل خانه شان بستری شد و هیچ قدمی برنداشت و تنها کاری که مدیر مدرسه برای این دانش آموز توانسته بود انجام دهد این بود که یک معلم به خانه محمد سجاد در شهرستان رستم آباد شهر رودبار بفرستد و از این دانش آموز امتحان آخر سال را بگیرد.

5 ماه از این ماجرا می گذرد و محمد سجاد تنها با کمک یک عصا و به آرامی قدم می زند و پدرش وقتی دید شکایت هایش در شهرشان به نتیجه نمی رسد به تهران آمد و به پزشکی قانونی کل کشور مراجعه کرد و خواست تا نظریه دقیق را برای پرونده فرزندش اعلام کنند.

محمد سجاد رستمی که به کمک یک عصا و به سختی راه می رود گفت: روز حادثه زنگ تفریح زده شد و من با دوستانم به حیاط رفتیم که دانش آموزان کلاس سوم و یکی از معلمان در حال بازی فوتبال بودند که من و دوستانم با یک سنگ شروع به بازی کردیم و به جای توپ از آن استفاده می کردیم که ناگهان سنگ کوچک به دروازه دانش آموزان پایه سوم رفت و من به دنبال آن رفتم، وقتی خواستم سنگ را بردارم دانش آموز کلاس سوم پایش را روی دست من گذاشت و بین ما درگیری رخ داد.

وی افزود: در این صحنه معلم کلاس به سمت من آمد و از همان اول بدون هیچ حرفی به سمت من لگد پرتاب کرد و 4 ضربه محکم به پای راستم زد و فحاشی کرد که توانستم حدود 10 ثانیه راه بروم و خودم را به دفتر مدیر رساندم که مدیر گفت بیرون در باشم و سپس معلم وارد اتاق شد و گفت: خوب کردم زدم.

پسر نوجوان ادامه داد: یکی از دوستانم کمکم کرد تا به کلاس بروم اما مدیر مدرسه دستور داد تا کمکم نکند و به سختی خودم را به کلاس رساندم حتی بعد از کلاس آخر، یکی از همکلاسی ها به کمک من آمد و تا از پله ها پایین بیایم که مدیر مدرسه ما را دید و خواست خودم قدم بردارم که توانستم فقط پله آخر را خودم پایین بیایم از درد اشک می ریختم تا اینکه پدرم به مدرسه آمد.

محمد سجاد گفت: نزدیک به 3 ماه داخل خانه به صورت استراحت کامل بودم و تنها کاری که مدرسه مان انجام داد این بود که یک معلم به خانه فرستادند تا امتحاناتم را جواب دهم .

این پسر نوجوان که مقام دومی شهر خود را در رشته دو و میدانی دارد به خبرنگار رکنا گفت: آرزو داشتم پلیس شوم و در رشته ورزشی دو و میدانی شرکت کنم و مقام آور شوم اما حالا وقتی صدای بازی بچه ها را می شنوم تنها خودم را به پشت پنجره خانه می‌کشانم و آنها را تماشا می کنم و دیگر نمی توانم همراه آنها باشم.

وی افزود: پای راستم یک سانت کوچکتر از پای چپم شده و حتی رشد و تورم و تفاوت را درپاهایم می توانید مشاهده کنید و از اینکه دیگر نمی توانم مثل قبل باشم ناراحتم.

درد و دل پدرانه و اعتراض به ناعدالتی

پدر محمد سجاد رستمی در خصوص این حادثه به خبرنگار رکنا گفت: ساعت 12:30 روز 25 اسفند ماه بود که مدیر مدرسه به من زنگ زد و عنوان کرد قصد دارد به پسرم عیدی بدهد و خواست تا من برای گرفتن هدیه به مدرسه بروم و زمانیکه وارد مدرسه شدم دیدم پسرم گریه می کند و می گوید که معلم مدرسه مرا زده است.

وی افزود: متوجه شدم که مدیر مدرسه قصد داشته تا با دادن پاکت پول که 40 هزار تومان داخلش بود رضایت مرا جلب کند که پاکت را نگرفتم و زیر رسید آن را امضا نکردم.

ناراحتی من از این بود که چرا مدیر مدرسه وقتی دید پسرم پاهایش درد می کند او را به بیمارستان منتقل نکرده یا چرا با من تماس نگرفتند تا خودم پسرم را به درمانگاه برسانم، عصبانی بودم اما هیچ توهینی به مدیر مدرسه نکردم، فیلم دوربین مداربسته را مشاهده کردم و دیدم معلم چطور با بی مهری فرزندم را لگد زد.

پدر نگران ادامه داد: شکایت کردم اما به خاطر بی عدالتی نتوانستم حق پسرم را بگیرم، آنها با اعمال نفوذی که داشتند مانع آن شدند که نظریه پزشکی قانونی به درستی به دادگاه برسد و در نظریه پزشکی وضعیت پای پسرم را نرمال اعلام کردند این در حالی بود که 8 پزشک متخصص و ارتوپد با دیدن تصاویر پاهای پسرم اعلام کردند که 3 جای پای پسرم شکسته است و مفصل رشد نیز آسیب دیده است اما شکایتم به جایی نرسید تا اینکه تصمیم گرفتم به تهران بیایم.

وی افزود: شهرمان کوچک است و همه همدیگر را می شناسم و همین باعث اعمال نفوذ در پرونده پسرم شده است به تهران مراجعه کردم و در پزشکی قانونی کل کشور پیگیر پرونده و نظریه اصلی هستم تا حق پسرم خورده نشود.

این پدر ادامه داد: حتی شب حادثه معلم مدرسه به من پیامک داد که جبران می کند و هزینه درمان را پرداخت می کند اما از فردای آن روز دیگر او را ندیدم و فقط یکبار او را در دادسرا دیدم.

رستمی گفت: تا الان نزدیک به 20 میلیون تومان برای درمان پسرم پرداخت کرده ام که بخاطر بی پولی مجبور شدم یخچال و فرش خانه را بفروشم و هیچ یک از مدیران و معلمان در این ماجرا به کمک ما نیامدند، حتی پزشکان متخصص اصرار دارند پسرم را در بیمارستان خصوصی بستری کنم اما هزینه درمان آن زیاد است. محمد سجاد باید 21 روز در بیمارستان بستری شود و هزینه هر شب آن فقط 700 هزار تومان است که پول درمان ندارم و پیگیر پرونده پسرم هستم تا شاید راهی پیدا شود.

این پدر در پایان حرفهایش ادامه داد که همه می گویند معلم را ببخشم اما هیچ کسی تا به امروز پیگیر سرنوشت پسرم نشده و این بی عدالتی باعث می شود سرنوشت پسرم که یک زمان برای خودش دونده و درسخوان بود تغییر کند.

رکنا

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
0
29
کجائی رئیسی نوایت کحاست؟
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
این پسر پایه ششم با بچه پایه سوم درگیر شده؟اونوقت دعوا بین بچه ها بوده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
2
30
بی عدالتی نهادینه شده به خاطر همین هم کسی درکش نمی کنه
عدالت کور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
1
29
واقعا آفرین به قوه قضاییه که انقدر پیگیر حقوق ضعفا و محرومان جامعه است!!!!!!چرا آموزش و پرورش قبل از استخدام نیرو ، از آنها تست روانشناسی نمیگیره که انقدر بلا سر بچه های مردم در نیارن؟؟؟؟
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
1
22
این قضیه را کسانیکه دسترسی دارند به اطلاع آقای رییسی برساند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
0
18
مشت نمونه خروار....
همه جا ی مملکت همینه....
دکتر حقیقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
23
7
من البته اگر واقعا این اتفاق افتاده باشه کار معلم را تایید نمی کنم . ولی مطالب بالا پر از تناقض هست و آدم به کل ماجرا شک می کنه . یک جا نوشته یک لگد زده و جای دیگر می گوید لگدهای پی در پی . یک جا می گوید فلج شدن و جای دیگر می گوید شکستگی . یک جا می گوید باید بیست روز بیمارستان با شبی 700 هزار تومن ( جمعا بیست میلیون تومان ) بخوابد . جای دیگر می گوید بیست میلیون خرج کردم . بعد واقعا یک معلم اینقدر توان و نفوذ دارد که اعمال نفوذ در نیروی انتظامی و رای پزشک قانونی و رای قاضی و ... داشته باشه ؟!!!! اگر اینگونه هست که وای به حال ما از مردمی که کمی پارتی دارند!!!!!! به نظرم این متن توهین به افراد پیش گفته هم هست .
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
یا خیلی شوتی ، یا در این مملکت زندگی نمی کنی
ناشناس
| |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
دکی حان دکتر خوب سراع دارم
ناشناس
| |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
حرفات کاملا درسته بخصوص در مورد این گزارش. اما اعمال نفوذ در شهر بزرگی مانند تهران مانند آب خوردن است چه برسد در شهرستانهای کوچک که خیلی از مقامات با هم نسبت فامیلی دارن.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
1
3
الان که مدارس بسته است چرا خبر الان منتشر شده خوب داستان سرایی کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
0
2
به نظرم دولت باید پیگیر این قضیه شود و پدر اون پسر باید به درجات بالای قضایی شکایت کند تا حق فرزندش را بگیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر