ماسک‌های میوه برای درمان خشکی پوست
bato-adv
کد خبر: ۱۵۲۱۱۰
تاریخ انتشار: 2019 July 30    -    ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
ترکیبات طبیعی میوه در درمان پوست خشک مؤثر هستند. اگر پوست خشکی دارید، انتخاب یکی از این میوه‌ها را در نظر بگیرید. برای آموزش تهیه این ماسکهای مفید با ما همراه باشید.

ماسک‌های میوه برای درمان خشکی پوستاختصاصی «تابناک باتو»ـ ترکیبات طبیعی میوه در درمان پوست خشک مؤثر هستند. اگر پوست خشکی دارید، انتخاب یکی از این میوه‌ها را در نظر بگیرید.

 

ماسک‌های میوه برای درمان خشکی پوست

ماسک موز برای پوست‌های خشک:

یک عدد موز کوچک

یک قاشق جو دو سر

یک قاشق عسل طبیعی

ماسک‌های میوه برای درمان خشکی پوست

یک عدد موز کوچک را لِه کنید و با یک قاشق جوی دو سر و یک قاشق عسل طبیعی مخلوط کنید و سپس آن را روی صورت و گردن خود به مدت ۱۵ دقیقه قرار دهید، سپس صورت خود را با آب ولرم بشویید و بعد پوست صورت را با حرکت‌های دایره‌ای ماساژ بدهید و سپس صورت خود را با حوله نرم خشک نموده و صورت را با کرم متناسب با پوستتان مرطوب نمایید. اگر ماسک موز، جو دوسر و عسل را به طور منظم و مداوم استفاده کنید، خشکی پوستتان برطرف می‌شود.

ماسک‌های میوه برای درمان خشکی پوست

ماسک آووکادو برای پوست خشک:

پالپ میوه آواکادو

دو قاشق غذاخوری روغن زیتون

محتویات آواکادو را با قاشق خالی کرده و له کنید، سپس آن را با دو قاشق روغن زیتون مخلوط کرده و به مدت یک ربع روی پوست صورت خود قرار دهید، بعد از آن پوست خود را با آب ولرم تمیز کنید. ماسک آووکادو یکی از بهترین ماسک‌های میوه‌ای است که پوست خشک را درمان می‌کند و جلوه‌ای زیبا و جذاب به آن می‌دهد.

ماسک‌های میوه برای درمان خشکی پوست

ماسک روغن زردآلو برای پوست خشک:
ماسک زردآلو یکی از بهترین درمان‌های طبیعی برای درمان پوست خشک است، به خصوص در فصل تابستان و آب و هوای گرم که پوست در معرض اشعه‌های تند خورشید قرار دارد. تنها چیزی که نیاز دارید روغن هسته زردآلو است. از عصاره هسته زردآلو روغنی استخراج می‌شود که خاصیت کشسانی پوست را تضمین می‌کند. این روغن حاوی اسید‌های چرب و ویتامین‌های A. و E. است که باعث تقویت پوست، تسهیل برنزه شدن و محافظت در برابر پرتو‌های فرابنفش خورشید می‌شود. این روغن خواص رطوبت رسانی و بازسازی پوست را به همراه دارد.

با یک تکه پنبه روغن را در تمام پوست صورتتان منتشر کنید تا به داخل پوست نفوذ کند. از این ماسک به صورت دوره‌ای استفاده کنید تا نتایج سریع و دقیق دریافت کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر