فال روزانه پنجشنبه 6 تیر 1398
bato-adv
کد خبر: ۱۴۸۹۵۹
تاریخ انتشار: 2019 June 27    -    ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی باهوش، عملگرا، با صداقت، منظم، با تدبیر و روی اهداف خود متمرکز هستید. شما نسبت به دوستان خود صادق و وفادار هستید و همیشه آماده اید تا به آنها کمک کنید، به همین دلیل هم در میان اطرافیانتان از احترام بالایی برخوردار هستید، با این حال باید خساست، حسادت و خشکی بیش از اندازه ای که در رفتارتان دارید را کنار بگذارید. فعالیت های جدیدی که مسال و در جهت به دست آوردن درآمد بیشتر انجام خواهید داد نتایج بسیار خوبی را برای شما به همراه خواهند داشت. وضعیت مالی شما پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و می توانید با خیا راحت پول بیشتری را صرف رفاه خودتان و خانواده تان نمایید. اگر قصد انجام سرمایه گذاری های بلند مدت را دارید سرمایه گذاری در بازار مسکن و یا بورس به شما توصیه می شود. سفرهای خارجی که به منظور گسترش کسب و کار خود انجام می دهید موفقیت آمیز خواهند بود و سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. کارمندها باید از درگیر شدن با همکاران خود و به ویژه مقامات مافوقشان خودداری کنند. متأهل ها روزهای خوبی را در زندگی زناشویی خود پیش رو خواهند داشت و همسرشان در تمام طول سال آنها را مورد لطف و محبت خود قرار خواهد داد. آنهایی که هنوز مجرد هستند پیشنهادهای خوبی برای ازدواج دریافت خواهند کرد. سلامتی شما امسال به توجه و رسیدگی بیشتری نیاز دارد و باید زمان بیشتری را صرف ورزش و فعالیت های جسمی نمایید. ماه های شهریور، دی، فروردین و خرداد بهترین ماه های سال خواهند بود.

فروردین

اگر این اواخر به کسی قول داده اید که به او کمک کنید تا به اهداف و رویاهایش برسد امروز وقت آن رسیده که با وجود برنامه فشرده ای که دارید به قولی که به او داده اید عمل کنید. متاسفانه اوضاع در محل کارتان عوض شده است و مجبور هستید بیش از آنچه فکر می کرده اید تلاش کنید. شما معمولا آدم پیچیده ای نیستید و خیلی مستقیم می گویید چه کاری می خواهید انجام بدهید و بعد هم بر اساس همان گفته هایتان پیش می روید، ولی امروز مسیرتان به آن سرراستی که انتظارش را دارید نخواهد بود. با این حال حتی اگر انجام آنچه می خواهید طول بکشد هم نباید تسلیم شوید. پشتکار شکست ناپذیر شما رمز موفقیتتان خواهد بود.

اردیبهشت

امروز افکارتان خیلی آشفته هستند و همکارانتان فکر می کنند که نمی دانید چکار دارید می کنید، ولی آنها کاملا در اشتباه هستند. شما دقیقا می دانید که دارید به کجا می روید، فقط نمی دانید که چگونه باید به آنجا برسید. خوشبختانه شما می توانید مسیرتان را به خوبی پیدا کنید و تنها کافی است پای در راه بگذارید. مواظب باشید تنها کسانی را با خودتان همراه کنید که می خواهند با شما همسفر شوند؛ اگر کسی مسیری متفاوت از شما دارد تنها دست و پایتان را در طول راه خواهد گرفت. با این همه از نظر مسائل عاطفی امروز روز خیلی خوبی برای شما خواهد بود و شک و تردیدهایی که این اواخر آزارتان داده اند بالاخره برطرف خواهند شد.

خرداد

امروز تفکر و ادراک شما بسیار قوی است ولی تمایلی به بیان نظرات خود نشان نمی دهید و با سکوتی سنگین سعی در مخفی کردن اسرار خود دارید. شاید دیگران بخواهند شما را وادار به گفتن حرف هایی کنند که در سر دارید ولی شما با آنها به شدت مقابله خواهید کرد. با این حال مقاومت شما کم کم از بین خواهد رفت و حاضر خواهید شد با خیال راحت در فعالیت های گروهی شرکت کنید. امروز روزی فوق العاده برای نظم و ترتیب بخشیدن به کارها است، سعی کنید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. در رابطه با مسائل عاطفی نباید خیلی احساساتی عمل کنید. امتحان کردن کسی که دوست دارید ایده خیلی خوبی به نظر نمی رسد، شما که به دنبال دردسر نمی گردید؟

تیر

امروز هیچ چیزی از چشمان تیزبین شما دور نخواهد ماند و حواستان به همه چیز هست. حس ششم شما هم به کمکتان آمده است و خیلی قویتر شده است. ذهنتان قدرتی فوق العاده پیدا کرده و احساساتتان نیز حساس تر از همیشه هستند. به طور خلاصه امروز رادارتان حسابی قوی شده است و می توانید با بهترین کاراگاه ها رقابت کنید. در چنین شرایطی شما می توانید با اندکی تلاش بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید، زیرا همه چیز به طور طبیعی همان طوری پیش خواهد رفت که شما می خواهید. بهتر است به خاطر اختلاف نظری که بر سر موضوعی بی اهمیت بین شما و عشقتان به وجود آمده است دامن نزنید و دعوا راه نیندازید.

مرداد

امروز شما از صبح که از خواب بیدار می شوید آماده اید تا روز خیلی خوبی را بگذرانید و دلتان می خواهد تمام وقتتان را صرف تفریح و خوشگذرانی نمایید، اما به دلایلی که برای شما قابل درک نیست اطرافیانتان با شما همراه و هم نظر نیستند و حال و حوصله ای برای این کارها ندارند. شاید بهتر باشید کمی سرعتتان را کم کنید تا دیگران هم بتوانند خودشان را به شما برسانند، شاید هم چیزی باعث ناراحتی اطرافیانتان شده است که شما از آن بیخبر هستید. سعی کنید به دلیل واقعی رفتارهای آنها پی ببرید و حتی اگر خودشان گفتند حالشان خوب است هم به راحتی حرفشان را نپذیرید، زیرا به احتمال زیاد جریانی در کار است که شما از آن بیخبر هستید.

شهریور

امروز ذهن خودتان را بیش از اندازه با انجام لیست کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته اید درگیر نکنید. به جای این کار بهتر است که کمی روی احساسات و روابط خود تمرکز کنید. شما باید به جای این رفتار زمخت و عجولانه ای که دارید از خودتان نشان می دهید ملایمت بیشتری داشته باشید و کمی مهربان تر شوید. مطمئن باشید با این کار دیگران را خیلی راحت تر به خودتان جذب خواهید کرد و بیشتر می توانید روی آنها اثرگذار باشید. شاید در اختلافی که بین شما و عشقتان پیش آمده است شما مقصد اصلی نباشید، اما با لجبازی هایتان دارید خودتان را به مقصر این ماجرا تبدیل می کنید. کمی منطقی باشید، شما دارید در واقع با خودتان لج می کنید!

مهر

امروز اگر کسی به شوخی هایتان نخندید ناراحت نشوید و تعجب هم نکنید. مشکل از شما یا شوخی هایی که می کنید نیست، کسی هم از دست شما دلخور نیست، تنها مشکل کار اینجاست که امروز و تحت شرایط کیهانی موجود دیگران زیاد حال و حوصله ی شوخی و خنده را ندارند. شاید مسخره به نظر برسد، اما فکر بدی نیست که حتی خود شما هم ماسک خندانی که به چهره تان زده اید را کنار گذاشته و احساسات سرکوب شده ی خود را بروز دهید. در مورد مشکلاتی که دارید و چیزهایی که ناراحتتان کرده اند با دیگران صحبت کنید. خوشبختانه شما امروز این توانایی را دارید که آنچه در قلبتان می گذرد را خیلی راخت به زبان بیاورید.

آبان

امروز دیگر وقت آن رسیده است که خجالت را کنار گذاشته و احساسات خود را بیان کنید. هرچقدر که شما با دیگران صداقت داشته باشید و احساسات خود را راحت تر به زبان بیاورید، آنها هم صداقت بیشتری به خرج خواهند داد و بیشتر در مورد احساسشان با شما صحبت خواهند کرد. امروز از لحاظ عاطفی برای شما با لحظات فوق العاده ای همراه خواهد بود که ارزش آن را دارند که در دفترچه خاطراتتان برای همیشه ثبت شوند. امروز ذهنتان هم دارد خیلی خوب کار می کند و این می تواند فرصت خیلی خوبی باشد تا با نگاهی منطقی مشکلاتی را که در روابط عاطفیتان دارید مورد بررسی قرار داده و برایشان راه حل پیدا کنید.

آذر

امروز سعی کنید به اعصابتان مسلط باشید، چون هیچکس حال و حوصله ی بحث و دعوا ندارد. شاید کنار آمدن با اطرافیانتان کار سختی باشد، اما این دلیل خوبی برای عصبانی یا ناراحت شدن نیست. سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و با ملایمت صحبت کنید. به حرف های دیگران هم با دقت بیشتری گوش کنید و سعی کنید خودتان را جای آنها بگذارید. امروز ممکن است انجام بعضی از کارهایتان با مشکلات و موانع پیش بینی نشده ای روبرو شود و یا دیگران شما و احساساتتان را به چالش بکشند. در چنین شرایطی اولین چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که نسبت به خودتان و توانایی هایتان تردید نکنید.

دی

امروز برای شما روز وق العاده ای خواهد بود. شما فرصت های بسیار زیادی را به دست خواهید آورد و یا شاید بهتر باشد بگوییم که خودتان این فرصت ها را برای خودتان به وجود خواهید آورد. اینکه کارهایتان را به صورت گروهی انجام داده و یا برای شرکت در فعالیت های گروهی داوطلب باشید و خودتان را با سایر اعضای هر گروهی که در آن قرار می گیرید هماهنگ کنید منافع زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. ذهن با ثبات و منطقی شما درست همان چیزی است که دیگران در حال و هوای بی ثبات و آشفته ی امروز نیاز دارند تا به کارهایشان نظم ببخشند و آنها را به بهترین شکل ممکن پیش ببرند.

بهمن

امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود و فرصت های جدید زیادی سر راهتان قرار خواهند گرفت که اگر از آنها به درستی استفاده کنید منافع مادی و معنوی بسیاری را برایتان به همراه خواهند داشت. اگر می خواهید نتیجه ی کارهایتان بهتر از آن چیزی شود که به طور معمول انجام می دهید به شما توصیه می کنیم که آنها را به صورت گروهی و با استفاده از کمک و همفکری دیگران به انجام برسانید. خودتان را با انرژی گروه هماهنگ کرده و حداکثر توانتان را به کار بگیرید تا در پایان روز ببینید که آنچه در آغاز غیر ممکن به نظر می رسیده است را به طور معجزه آسایی به بهترین نحو ممکن به انجام رسانده اید.

اسفند

امروز شاید منطقی ترین کاری که می توانید انجام دهید این باشد که بیشتر از عقل و منطقتان به حس ششم خود اعتماد کنید. امروز روز بی نظیری است که در آن ذهنتان خیلی خوب کار می کند و حال دلتان هم خوب است. با این وضعیت اگر خودتان بخواهید همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. شما امروز بسیار احساساتی شده اید، پس این احساسات قوی و انرژی بخش را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید. روح سخاوتمند و مهربان شما همان چیزی است که دیگران برای بهتر شدن حالشان به آن نیاز دارند. توصیه های ارزشمند خود را از اطرافیانتان دریغ نکنید و خیالتان از بابت این که با حرف هایتان تأثیر مثبتی روی آنها و زندگی شان خواهید داشت راحت باشد

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار