کلاهبرداری یک زن از ۴۰۰شهروند نیشابوری
bato-adv
کد خبر: ۱۴۴۶۹۲
تاریخ انتشار: 2019 May 13    -    ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۶

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با ردزنی‌های گسترده اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

سردار محمدکاظم تقوی در این‌خصوص اظهار داشت: در پی اعلام شکایت چند تن از شهروندان نیشابوری به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری با جعل مدارک دولتی از آنها، دستورات لازم با توجه به اهمیت موضوع برای بررسی پرونده صادر شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور در بررسی‌های فنی و پلیسی پرونده دریافتند فردی در سال 1394 با تاسیس دفتر پیشخوان از مالکان خودروهای سنگین که برای تکمیل برگ‌های مفاصا حساب مالیاتی مراجعه داشته‌اند، مبالغی را دریافت کرده اما با جعل مدارک دولتی از انتقال وجوه دریافتی به اداره دارایی و امور مالیاتی خودداری کرده است.

تقوی عنوان کرد: تحقیقات بعدی کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی نیشابور حاکی از آن بود مالک دفتر که یک خانم بوده، با وجود آن که در مدت یک سال، 440 مالک خودروهای سنگین به محل کار او مراجعه داشته‌اند، در سال 1395 دفتر پیشخوان را تعطیل کرده و از آن تاریخ محل زندگی‌اش نیز نامشخص است.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با ردزنی‌های گسترده اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به شناسایی 400 شاکی در این پرونده تصریح کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته و حضور نماینده حقوقی اداره دارایی و مالیاتی استان، 15 میلیارد ریال کلاهبرداری و فرار مالیاتی توسط متهم کشف و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

ایلنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار