فوت ۴عضو یک خانواده در سانحه رانندگی
bato-adv
کد خبر: ۱۴۲۳۵۵
تاریخ انتشار: 2019 April 19    -    ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰

جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: چهار عضو یک خانواده بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو با تریلی در جاده همدان - قزوین جان خود را از دست دادند.

سرهنگ سعید اسماعیلی روز پنجشنبه در گفت و گویی بیان کرد: این سانحه در خط خروجی همدان - قزوین و در حوالی سیلو گندم نرسیده به روستای کوریجان رخ داده است.

وی اضافه کرد: تریلی حامل بار گندم با مراجعه به سیلو که حدود 500 متر از حاشیه جاده اصلی فاصله دارد بار خود را تخلیه کرده و در حال بازگشت از سیلو به مسیر اصلی بود.

جانشین رییس پلیس راه استان همدان بیان کرد: راننده خودرو سواری پژو با سرعت بالا از مسیر اصلی خارج شده و پس از عبور از بخش خاکی وارد مسیر سیلو شده و با تریلی برخورد می کند.

سرهنگ اسماعیلی بیان کرد: بررسی های اولیه گویای این است دکه راننده خودروی سواری و مابقی سرنشینان خواب آلود بودند و بی توجهی به جلو ناشی از خواب آلودگی عامل بروز این سانحه بوده است.

مدیر اورژانس کبودراهنگ نیز گفت: پس از اطلاع رسانی بروز یک حادثه رانندگی در جاده همدان - قزوین یک کد عملیاتی کوریجان در کمتر از پنج دقیقه در محل حادثه حضور یافت.

داود مرادی افزود: تمامی سرنشینان این خودرو شامل 2 زن، یک مرد حدود 50 ساله و یک کودک 10 ساله در این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر